Műszaki előkészítő (Magasépítés/Debrecen)

  • Cég neve

    STRABAG EPITOipari ZRT.

  • Munkavégzés helye

    4000 Debrecen, Balmazújvárosi út 8/a.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Job-ID: req60154

A STRABAG-nál világszerte 2.400 telephelyen mintegy 86.000 ember építi a modern jövőt. Ennek során nem csak projektjeinket, hanem minden egyes munkatársunkat egyediség és egyéni erősségek tüntetik ki. Legyen szó magas- és mérnöki építésről, út- és mélyépítésről, híd- és alagútépítésről, projekttervezésről, építőanyag-gyártásról vagy épületmenedzsmentről – mi tovább gondoljuk az építést, hogy Európa leginnovatívabb és legfenntarthatóbb építéstechnológiai konszernje lehessünk. Az esélyegyenlőség, a diverzitás és az elfogadás szerves része mindannak, amik vállalatként vagyunk, és ahogyan dolgozunk. A kitűzött célokat együtt, partnerként valósítjuk meg, és az új feladatokkal együtt növekszünk. Együtt nagy dolgokat hozunk létre.
Építsd velünk a jövőt!

Feladatok:

  • 500 mio Ft – több milliárd Ft értékű magasépítési projektek műszaki előkészítése tender és kivitelezési fázisban, követése és lezárása
  • kivitelezési munkák, munkarészek költségeinek meghatározása
  • mennyiségfelmérések és -ellenőrzések készítése
  • alvállalkozói, beszállítói ajánlatok bekérése, műszaki ellenőrzése, kiértékelése
  • kapcsolattartás alvállalkozókkal, partnerekkel, megrendelővel

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség (építész- vagy építőmérnök)
  • 3-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • alaposság
  • önállóság
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • nyitottság a folyamatos tanulásra, a digitális eszközök és munkamódszereink iránt
  • B kategóriás jogosítvány
  • ELŐNY: kivitelezésben szerzett tapasztalat
  • ELŐNY: BIM ismeretek
  • ELŐNY: idegennyelv ismeret (angol vagy német)

Munkavégzés helye:

  • Debrecen, Balmazújvárosi út 8/a, 4000, HU

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • laptop, okostelefon
  • gondoskodunk munkatársaink folyamatos képzéséről, szakmai fejlődéséről. Saját szervezésű és külső tanfolyamaink minden dolgozónk számára rendelkezésre állnak
  • a nagyvállalati biztos háttér és fejlődési lehetőségek mellett a régióközpontunkra jellemző nyitott és barátságos szervezeti kultúra kombinációjával fogsz találkozni

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.