FER 3331 Építőipari és kereskedelmi Kft. logo

Műszaki előkészítő

  • Cég neve

    FER 3331 Építőipari és kereskedelmi Kft.

  • Munkavégzés helye

    3527 Miskolc, Üteg utca

  • Fizetés

    Bónusz Prémium
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (2 db)
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Építőipari projektek előkészítése, költségvetések átgondolt árazása tervdokumentációval összhangban, anyagok beszerzése, rendelése, kapcsolattartás beszállítókkal.
  • Műszaki dokumentáció készítése projektzáráskor.

Elvárások

  • Építőipari technikus vagy építész-, építőmérnöki végzettség.
  • Microsoft Word és Excel felhasználói szintű ismerete.
  • Legalább egyéves gyakorlati tapasztalat hasonló munkakörben.

Előnyt jelent

  • Közbeszerzéses projektekben szerzett tapasztalat.
  • AutoCAD felhasználói szintű ismerete.
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés célprémiummal.
  • Céges telefon/laptop.
  • Szakmai fejlődés és előrelépés lehetősége.
  • Év végi bónusz, cafeteria.

Céginformáció

Közmű-, mély- és útépítéssel több, mint 20 éve foglalkozik társaságunk B.-A.-Z. megye területén. Generálkivitelezőként, fővállalkozóként látjuk el az évek során kialakult megrendelői körünk igényeit.

-Fényképes önéletrajz