Műszaki előkészítő

  • Cég neve

    FEHÉRVILL-ELEKTRIK Kft

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Pest megye

  • Fizetés

    Nettó 350e - 450e Ft havi bér Mozgóbér Jutalék Bónusz

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Olyan - akár pályakezdő - munkavállalók jelentkezését várjuk, akik éreznek magukban ambíciót egy középvállalat működését elősegíteni. Feladatai közé tartozik majd:

  • Beszállítókkal és építésvezetőkkel való kapcsolattartás
  • Beszerzés
  • Projekt adminisztráció
  • Tervek feldolgozása
  • Dokumentációk összekészítése
  • Árajánlatok előkészítése
  • Garanciális ügyintézés

Elvárások

  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Microsoft Excell felhasználó szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség

Előnyt jelent

  • Villamosipari ismeretek
  • Angol és/vagy német nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes, stabil fizetés, amely teljesítmény arányában emelkedhet
  • Laptop
  • Telefon
  • Munkavégzés Nagytarcsán vagy Szigetszentmiklóson
  • Szabad hétvége

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Olyan több éve a piacon működő villanyszereléssel foglalkozó középvállalat vagyunk, akiknek fontos a minőségi munkavégzés. Precízek vagyunk mind a partnereinkkel, mind munkavállalóinkkal szemben. Hiszünk abban, hogy közösen többet érhetünk el, mintha mindent egyedül próbálnánk. Folyamatosan bővülő stabil csapatunkba várunk Téged is!

A "Jelentkezem" gombra kattintást követően kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát