Műszaki előkészítő

  • Cég neve

    Epronex Építő Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2040 Budaörs, Kamaraerdei út 2.

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Árajánlatok készítése a projektek vállalkozási szakaszában;
  • Kivitelezési szakaszban lévő projektek teljes körű irodai támogatása.

Elvárások

  • Építőipari szakirányú iskolai végzettség.

Előnyt jelent

  • Kivitelezésben, ajánlatkészítésben szerzett tapasztalat;
  • Nyitott, pozitív személyiség;
  • Felsőfokú építész/építőmérnöki végzettség;
  • Angol/ Német nyelv társalgási szintű ismerete és használata;
  • Autocad vagy Archicad program ismerete.

Amit kínálunk

  • Egyéni és csapatmunka;
  • Inspiráló irodai környezet;
  • Változatos, izgalmas és érdekes projektek;
  • Innovatív gondolkodásmód;
  • Jó hangulat;
  • Edukáció;
  • Fejlődési lehetőség, karrierépítés;
  • Versenyképes jövedelem;
  • Hetente minimum 1 nap otthoni munkavégzés.
  • Munkavégzés helye: Budaörs

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Epronex Építő Zrt. jelenlegi formájában 2015. óta létezik, alapítói évtizedes tervezői, kivitelezői és gazdasági tapasztalattal rendelkező mérnökök.
Küldetésünk, hogy az építőipari generálkivitelezést, mint szolgáltatást, megrendelőink különleges hozzáadott értéknek tekintsék.
Célunk, hogy mindezt az építőipari tradíciók életben tartásával, ugyanakkor a modern kor technológiai színvonalán, a megbízóink teljes megelégedettségére tegyük.
Amennyiben azonosulni tudsz filozófiánkkal, és egy fejlődési lehetőséget kínáló csapat tagja akarsz lenni, jelentkezz!