Műszaki előkészítő (építőipar)

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Vegyél részt Te is a hazai ingatlanpiac legnagyobb projektjeinek megvalósításában! Partnerünk egy dinamikusan fejlődő, budapesti székhelyű, generálkivitelezéssel foglalkozó cég. Portfóliójuk széles körű projektekből áll, többek között laboratóriumokat, irodákat, logisztikai központokat és lakóparkokat is építenek. Csapatbővítés céljából keressük legújabb munkatársukat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Pályázatok, elnyert projektek műszaki tartalmának feldolgozása, műszaki tartalom ellenőrzése, árazása
  • Tervezői, alvállalkozói, megrendelői egyeztetések lebonyolítása
  • Beszállítók, alvállalkozók versenyeztetése, ajánlatok kiértékelése, ártükör készítés
  • Projekt dokumentáció kezelése, kimutatások készítése, költségkeretek nyilvántartása
  • Ütemtervek készítése, egyeztetése az építésvezetővel
  • Átadási dokumentáció összeállítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú magasépítési végzettség
  • Legalább 3 év előkészítői tapasztalat generál kivitelezésben
  • AutoCAD, ArchiCAD programok ismerete, magabiztos használata

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Céges KPI függvényében év végén 1-3 havi bérnek megfelelő bónusz
  • Bejárás támogatás
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Stabil hátterű, folyamatosan fejlődő, magyar tulajdonú vállalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (építőmérnök / építészmérnök)
  • Angol nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki előkészítő

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye és munkaidő:
  • Budapest, 11. kerületi iroda (Újbuda Center közelében)
  • Rugalmas munkaidő
  • Heti 1 nap Home Office lehetőség