Műszaki előkészítő

  • Cég neve

    DDS Hungária Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1103 Budapest, Gyömrői út

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Workstation
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Tenderkiírások, építészeti rajzok feldolgozása
  • Árajánlatok műszaki tartalmának meghatározása
  • Beszerzési és ajánlati árak meghatározása
  • Megrendelések műszaki feldolgozása
  • Gyártói rendelések összeállítása
  • Szerződések rögzítése elektronikus rendszerben
  • Beépítési rajzok készítése
  • Műszaki szaktanácsadás vevőknek

Elvárások

  • Jó kommunikációs készség
  • Akarj jó lenni a munkádban és érezd jól magad nálunk
  • Műszaki érzék (műszaki végzettség nélkül is van esélyed, ha meggyőzöl róla)
  • Képesség és hajlandóság a csapatmunkára (a projektrészletek egyeztetésében)
  • Precizitás
  • Humorérzék
  • Realitásérzék
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás - legalább írásban

Előnyt jelent

  • Ipari kapukkal, rámpákkal kapcsolatos ismeretek

Amit kínálunk

  • Olyan fizetés, amit kérsz és ami tükrözi a tudásodat és a teljesítményedet
  • A magabiztos munkavégzéshez szükséges képzés a betanulási idő alatt
  • Rendszeres szakmai továbbképzések a betanulási idő után is
  • Saját irodai munkaállomás + eseti home office munkavégzés lehetősége
  • Céges mobil és céges email
  • Rendszeres teljesítményértékelés, visszajelzés munkáddal kapcsolatban
  • Megbeszéljük mi kell még ahhoz, hogy cégünktől menj nyugdíjba
  • MINDEN jelentkezőnek visszajelzünk a beküldött pályázatára

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

DDS Hungária Zrt. – Ipari kapuk, rakodástechnikai berendezések

Magyar és angol nyelvű önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével