Construction Project Hungary Kft. logo

Műszaki előkészítő

  • Cég neve

    Construction Project Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1037 Budapest, Bojtár utca 56.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

- kimenő árajánlatok készítése
- alvállalkozói ajánlatok bekérése, összehasonlító táblázatok és döntéselőkészítő anyagok készítése
- alvállalkozói megrendelések, szerződések megírása Projektvezetővel egyeztetve
- heti kivitelezési kooperációkon részvétel és emlékeztetők írása
- teljesítési igazolások ellenőrzése és megírása
- hatósági ügyek intézése
- hivatalos levelek előkészítése
- szükséges anyagmintáztatások elkészítése
- átadási dokumentáció összeállítása
-  Építésvezető és Projektvezető munkájának segítése
- egyéb általános műszaki ügyintézés

Elvárások

Építész-, építőmérnök vagy műszaki manager felsőfokú végzettség

Előnyt jelent

1-2 év műszaki előkészítői munkatapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk

Fiatalos, folyamatosan fejlődő csapatunkban jó munkakörülmények között dolgozhatsz reális bérezés mellett. Munkába járást térítjük. Céges laptopot és mobiltelefont korlátlan internettel valamint munkavédelmi ruházatot biztosítunk. Kérjük a jelentkezéskor a nettó havi bérigényt megjelölni.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Fő profilunk az építőipari generálkivitelezés melyben több mint 15 éves tapasztalatot szereztünk az ország vezető építőipari cégeinél. Eltökéltek vagyunk, hogy a lehető legjobb minőségben, határidőre, a Megrendelőink legnagyobb elégedettségére, biztonságosan és költséghatékonyan fejezzük be projektjeinket az ország bármely területén. Cégünk 2020-ban alakult azzal a céllal, hogy az építési iránti szeretetünket és maximalizmusunkat első kézből tudjuk továbbadni a Megrendelőinknek.