Műszaki előkészítő

  • Cég neve

    BOBÁLY MŰVEK 1910 Kft.

  • Munkavégzés helye

    2119 Pécel

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A projekt tervdokumentációjának összeállítása.
  • Gyártástámogatás.
  • A tervdokumentációk hiányosságainak észrevétele, illetve hibáinak a felfedése.
  • Alvállalkozói ajánlatkérések lebonyolítása.
  • Részvétel műszaki egyeztetésekben.
  • Alapanyagok rendszerezése, szortírozása, készletkezelés

Elvárások

  • Jó kommunikációs készség, határozott, magabiztos és megoldás orientált személyiség.
  • Megbízható szakmai tapasztalat.
  • Önálló munkavégzés.
  • MS Office programok magabiztos használata.
  • 1-3 év releváns szakmai tapasztalat.
  • Középfokú végzettség.
  • Precíz, pontos önálló munkavégzés, döntéshozatali képesség.

Előnyt jelent

  • B kategóriás jogosítvány
  • Műszaki végzettség

Amit kínálunk

  • Támogató, segítőkész humánus vezetőség
  • Energikus, barátságos, fiatal csapat,
  • Szakmai fejlődés,
  • Laptop, telefon
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Cafeteria
  • Bejárás támogatás

Céginformáció

Negyedik generációs vállalkozás vagyunk. Dédapánk 1910-ben kezdte tevékenységét, amelyet azóta generációkon át megszakítás nélkül viszünk tovább. Dédapánk a háborúból visszatérve, sérülten is folytatta a munkát mint kovács, Nagyapánktól és Édesapánktól kaptunk egy személetet, miszerint minden igényt, gyorsan ki lehet elégíteni. Ami fémmel, vassal kapcsolatos egyedi elképzelés, azt mi megvalósítjuk. Üzleti szemléletünk alapja a gyorsaság és a pontosság. Nem egyfajta sorozatgyártás jellemez minket. Konstruktív probléma megoldás, a vevői igények teljes körű kielégítése, egyedi alkatrész, vagy egy épületszerkezet, mindegy. Mi és a mérnökeink megoldást találunk rá. Vevőink elégedettsége abból fakad, hogy piaci áron, zökkenőmentesen, gyorsan oldjuk meg a problémáikat, legyen az egy gépsor alkatrész vagy bármilyen fémszerkezet. A lényeg a precizitás és a gyorsaság.

Kollégáinkkal hosszú ideje, egyesekkel több mint 25 éve dolgozunk együtt, fontosnak tartjuk a jó munkaerő megtartását, szeretjük a közös munkát ezekkel az emberekkel, akik amellett, hogy jó szakemberek, mind képesek a technikai fejlődéssel lépést tartani. A hozzáállásunk minket igazol. Hiszen együtt haladunk a megújulás útján.

Fényképes önéletrajzzal.