Műszaki előkészítő

  • Cég neve

    Bamax Work Kft.

  • Munkavégzés helye

    1095 Budapest

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Desktop PC
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • pályázatok, elnyert projektek műszaki tartalmának feldolgozása, műszaki tartalom ellenőrzése, árazása
  • tervezői, alvállalkozói, megrendelői egyeztetések lebonyolítása
  • beszállítók, alvállalkozók versenyeztetése, ajánlatok kiértékelése
  • dokumentálás, kimutatások készítése, munkahelyi adminisztráció
  • ütemtervek készítése, egyeztetése az építésvezetővel
  • átadási dokumentáció összeállítása

Elvárások

  • szakirányú végzettség (építész- vagy építőmérnök);
  • logikus, műszaki gondolkodás, rendszerszemlélet;
  • alap számítástechnikai ismeretek (főként Office programok, Word, Excel magabiztos ismerete);
  • megbízhatóság, szorgalom, jó problémamegoldó képesség;
  • minimum 3 éves szakmai tapasztalat.

Előnyt jelent

  • a kiegyensúlyozott, nyugodt szakmai légkört;
  • a megbízások szakmai sokféleségét;
  • a minőségi munkát, a feladatok kidolgozottságát,
  • továbbá képes sikeres partnerkapcsolatok kialakítására.

Amit kínálunk

  • kellemes munkakörnyezet, stabil háttér;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • fizetés megegyezés szerint;
  • céges telefon, számítógép;
  • kiszámítható munkarend;
  • azonnali munkakezdés.

Ha felkeltettük érdeklődését és szeretné kivenni részét egy széleskörű referenciával és megrendelői állománnyal rendelkező cég sikertörténetéből, akkor fényképes önéletrajzát várjuk a Profession oldalán.