Műszaki előkészítő

  • Cég neve

    ASTURIS Építőipari Kft.

  • Munkavégzés helye

    1055 Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Árajánlat, költségvetés készítése
  • Generál építőipari projektek előkészítése, kidolgozása. Komplett generál kivitelezés szervezése;
  • Tervdokumentáció alapján mennyiségek számítása, műszaki költségcsökkentő javaslatok kidolgozása, alvállalkozói, beszállítói ajánlatok bekérése;
  • Az induló-, és a már folyamatban lévő projektek szakmai és adminisztratív támogatása a vállalkozásvezető iránymutatásai alapján (ajánlatkérések, anyagrendelések, szerződéstervezetek készítése);
  • Projekt dokumentumok készítése: emlékeztetők, műszaki-és pénzügyi ütemterv, elő-és utókalkulációk;
  • Megrendelőkkel, tervezőkkel, alvállalkozókkal kapcsolattartás, műszaki egyeztetés;
  • Munkaterület átadás-átvétele, kiviteli dokumentációk felülvizsgálata, építési munkák helyszíni irányítása, szervezése, ellenőrzése, koordinációs értekezleteken való részvétel;
  • Alvállalkozók feladatainak delegálása és számonkérése, a kivitelezések során a minőség és hatósági előírások betartása;
  • Munkabiztonsági előírások betartatása az építkezéseken, E-építési napló naprakész vezetése, felmérési naplók készítése, ellenőrzése;
  • Részvétel a megvalósult munkák átadásában, megvalósulási dokumentációk összeállításában;

Elvárások

  • Építészmérnöki-, építőmérnöki végzettség vagy szakirányú középfokú
  • Ajánlatkészítésben és/vagy kivitelezésben szerzett 1-2 éves gyakorlat
  • MS Office stabil, felhasználói szintű ismerete, jó beszéd és kommunikációs készség;
  • Határozottság, önálló munkavégzés az építkezés irányításában;
  • Személyiségét illetően: precíz, megbízható, agilis, feladatorientált, rugalmas, csapatjátékos. Projektszemléletű gondolkodásmód, céltudatosság, kitartás;
  • B kategóriás vezetői engedély és vezetési tapasztalat;

Előnyt jelent

  • Felelős műszaki vezetői/és vagy Felelős Műszaki ellenőri jogosultság;
  • Felhasználói szintű szoftver ismeret AutoCAD, ArchiCad, MS Project, TERC;

Amit kínálunk

  • szakmai fejlődés magas építészeti színvonalú épületeken keresztül – Bp.-i műemléki környezetben is
  • kivitelezés teljes folyamatára való rálátás
  • fiatalos csapat, modern munkafeltételek, kiváló munkakörülmények
  • versenyképes fizetés
  • kizárólag Budapesti munkavégzés
  • 8 órás munkaviszony

Céginformáció

Budapesti (belvárosi) székhelyű generálkivitelező cég keres műszaki előkészítői munkakörbe megbízható munkatársat hosszú távra. asturis.hu

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, hogy a „Jelentkezem” gombra kattintás után csatolja önéletrajzát