Műszaki előkészítő

  • Cég neve

    ART EXPO Kft

  • Munkavégzés helye

    1036 Budapest

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Műszaki előkészítés, árajánlatok bekérése, a beérkező ajánlatok kiértékelése
  • Tervdokumentációk ellenőrzése
  • Pályázati költségvetések készítése és ellenőrzése
  • Kivitelezésekhez kapcsolódó kooperációk szervezése, dokumentálása
  • Helyszíni felmérések készítése
  • Anyagmegrendelések bonyolítása
  • Átadási dokumentációk összeállítása
  • Elszámolások készítése

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Minimum 3 év kivitelezésben szerzett szakmai tapasztalat
  • B kategóriás vezetői engedély; saját gépjármű
  • Számítástechnikai ismeretek: Microsoft Office, TERC program, MS Project ismerete
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent

  • Precizitás, önállóság

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Kihívást jelentő munkakör, önálló, felelősségteljes feladatok
  • Munkavégzés helye: Budapest

Céginformáció

Építész, építőmérnök, gépészmérnök, vagy magasépítő technikus végzettséggel rendelkezik? Szívesen fejlesztené szakmai ismereteit egy új pozícióban? Dinamikusan fejlődő, budapesti székhelyű építőipari kivitelezéssel foglalkozó csapatunkba MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ munkatársat keresünk.

A ’Jelentkezem’ gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a nettó bérigény megjelölésével!