Műszaki előadó

  • Cég neve

    PRESIDENTE OKISZ Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Tolna megye

  • Fizetés

    Bruttó 600e - 800e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (2 db)
    • Windows
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Közbeszerzési pályázatok, egyedi ajánlatok összeállítása
  • Vezetői monitoring (KPI-k) készítése
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel, önkormányzatokkal
  • Technológiai, munkavédelmi szabályozások ellenőrzése, fejlesztése

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 2 év szakmai tapasztalat/gyakorlat kivitelezői területen
  • Jó szervezőkészség, magabiztos, határozott fellépés
  • MS Office alkalmazások felhasználó szintű ismerete
  • B kategóriás járművezetői engedély
  • Önálló és dinamikus munkavégzés
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság

Előnyt jelent

  • Felelős műszaki vezetői végzettség (villamos, gépész, vagy informatikai mérnök)
  • Angol vagy német tárgyalóképes nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődés
  • Karrier lehetőség
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Bejárási támogatás
  • Teljes munkaidős alkalmazott
  • Ingyenes parkolási lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az ország egész területén villamos- és gáz energiaszolgáltatói hálózatok biztonsági övezetének karbantartásával, növényzet-mentesítésével foglalkozik cégünk.
Másik üzletágunk műszeres lőszermentesítés építési, felvonálási területek esetén.

A "Jelentkezem" gombra kattintás kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes, bérigénnyel megjelölt önéletrajzát!