XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. logo

Műszaki Ellenőr

  • Cég neve

    XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1139 Budapest, Hajdú utca 29.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • épület felújítási, beruházási projektek előkészítése, árajánlatok bekérése,
  • tervek ellenőrzése, véleményezése,
  • kivitelezői árajánlatok, költségvetések mennyiségi ellenőrzése, árak felülvizsgálata,
  • részvétel a szerződések előkészítésében,
  • munkaterület átadás lebonyolítása,
  • építési helyszín állapotának fényképes dokumentálása,
  • vállalkozók kivitelezési munkáinak napi ellenőrzése,
  • rendszeres kooperációk lebonyolítása, vezetése, dokumentálása,
  • tervezői egyeztetések, tervezői művezetések lebonyolítása,
  • építési naplók ellenőrzése,
  • beszállított anyagok minőségi megfelelőségének ellenőrzése,
  • vállalkozók teljesítéseinek ellenőrzése, igazolása,
  • vállalkozói számlák ellenőrzése,
  • pótmunka igények elbírálása, javaslattétel,
  • ütemtervek nyomon követése,
  • műszaki átadás-átvételek lebonyolítása, dokumentálása,
  • megvalósulási tervek, átadási dokumentációk ellenőrzése,
  • a közműveknél hálózatfejlesztési ügyekben való eljárás.

Elvárások

  • építészmérnök/üzemmérnök, építőmérnök végzettséggel,
  • bejegyzett műszaki ellenőri jogosultsággal,
  • azonos vagy hasonló feladatkörben szerzett 3-5 év szakmai tapasztalattal,
  • TERC/VIP költségvetés készítő program használatában gyakorlattal,
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismeretével (Word, Excel, E-építési napló),
  • gépjármű vezetői engedéllyel,
  • és mindezek mellett
  • büntetlen előéletű.

Előnyt jelent

  • ÉTDR, ArchiCAD program felhasználói szintű ismeretét,
  • felújítási munkák során szerzett tapasztalatát.

Amit kínálunk

  • a havi munkabére pontosan és időben megérkezik,
  • jövedelme 100 %-ban bejelentett,
  • amennyiben a Társaságunk és Ön is jól teljesít, akkor jutalom és extra bónusz illeti meg, illetve hosszú távon lojális kollégaként törzsgárda jutalomban részesülhet,
  • egyedi, széles palettájú juttatási csomaggal várjuk:
    • cafeteria,
    • egészségügyi szűrővizsgálatok,
    • munkaidő-kedvezmények,
    • iskolakezdési támogatás,
    • gyerekek, unokák számára 2 hetes nyári táborozási lehetőség,
    • munkahelytől eltérő közigazgatási határú lakhely esetén 100 %-os utazási költségtérítés,
  • stabil munkahelyet, hosszú távú munkalehetőséget kínálunk,
  • telephelyeink tömegközlekedéssel jól megközelíthetőek,
  • a családbarátság nemcsak egy üres szólam, hanem odafigyelünk kollégáink család -és munkahelyi egyensúlyára,
  • 2020-ban, 2021-ben és 2022-ben is elnyertük a Családbarát Vállalat címet,
  • befogadó, támogató légkör jellemzi Társaságunkat, jó csapatmunkával, céges rendezvényekkel,
  • a munkakörhöz tartozó sokrétű, érdekes feladatok komplex tapasztalatszerzésre, előrelépésre adnak lehetőséget,
  • beilleszkedését és betanulását mentori programmal segítjük,
  • számunkra fontos munkatársaink folyamatos fejlődése, ehhez képzések, tréningek szervezésével, finanszírozásával járulunk hozzá,
  • feladatainak ellátásához Társaságunk a munkavégzés feltételeit, eszközeit, teljeskörűen biztosítja, így jelen munkakörben többek között:
    • BKK bérletet vagy saját tulajdonú személygépkocsi üzleti célú használata esetén költségtérítést,
    • SIM-kártyát,
  • irányadó munkarendünk alapján hétfőtől csütörtökig napi 8,5 órában, pénteken 6 órában veszi ki részét céljaink elérésében.

Az álláshirdetésre benyújtott jelentkezésekben foglalt személyes adatokat a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. (cím: 1131 Budapest, Béke u. 65.) kezeli a közzétett adatkezelési tájékoztató szerint. A pályázók a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. adatkezelési tájékoztatóját a Társaság honlapján a Társaságunkról/Közérdekű adatok/II. Tevékenységre, működésre vonatkozó adatok menüpont 2.1.1 alpontjában érhetik el.

Céginformáció

Mi a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt-nél azért tevékenykedünk, hogy a kerületben élő és dolgozó, valamint az ide kikapcsolódni érkező embereket vonzó, rendezett környezet vegye körül. Munkánk kézzel fogható eredményeként a kerület dinamikusan fejlődik, szakemberek által is elismert, kiemelkedő, példaértékű programok valósulnak meg. A köz szolgálatáért kifejtett feladatellátásunkkal a lakosság komfortérzetének, elégedettségének növelése az egyik fő cél. Tulajdonosunk a magas színvonalú szolgáltatási teljesítmény eléréséhez stabil finanszírozású hátteret biztosít. A Társaság lehetőséget nyújt széles körű szakmai kiteljesedésre. A befektetett energiánk megtérülését folyamatosan érzékeljük a lakosság pozitív visszajelzései alapján.

A pályázatához kérjük, küldje meg:

  • szakmai életútját bemutató fényképes önéletrajzát,
  • bruttó fizetési igényét