Műszaki ellenőr

  • Cég neve

    LAOPROJEKT Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Vientiane, Laosz

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Mélyépítési tárgyú projektek teljes körű lebonyolítása és műszaki ellenőrzése az előkészítéstől a műszaki átadásig;
  • A projekthelyszínek személyes ellenőrzése;
  • Műszaki adminisztráció, dokumentálás: építés felügyelete, teljesítés dokumentumainak összeállítása (teljesítés igazolás, számla, referencia igazolás), szakágak összefogása, megrendelői kapcsolattartás, koordinációk vezetése;
  • Döntés-előkészítő dokumentációk összeállítása.

Elvárások

Téged keresünk, amennyiben:
  • Műszaki / építész / építőmérnöki főiskolai / egyetemi végzettséggel rendelkezel;
  • 2 - 3 éves építőipari szakmai tapasztalatot szereztél;
  • Középfokon beszélsz angolul;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel bírsz (Ms Office, AutoCAD);
  • Az alábbi kompetenciák jellemeznek téged: megbízhatóság, megoldás-központúság, precizitás;
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készséggel bírsz;
  • Jó csapatjátokos vagy és az egyéni feladatoktól sem riadsz vissza;
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel.

Előnyt jelent

  • Szakmai jogosultságok megléte;
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Műszaki ellenőri jogosultság.

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatást;
  • Részvételi lehetőséget egy egyedülálló, értékteremtő projektben;
  • Egy szakmailag felkészült, lendületes, fiatalos csapat támogatását;
  • Folyamatos szakmai kihívásokat.

Céginformáció

Laoprojekt Zrt. 2017-ben alakult azzal a céllal, hogy megvalósítson egy komplex víz- és szennyvízkezelési projektet Laosz fővárosában, Vientiane-ban. A cég székhelye Budapesten található, de Vientiane-ban helyi irodán keresztül működünk.

Keressük azt a kollégát aki szeretne támogatásával sikerre vinni egy jelentős volumenű, értékteremtő projektet és az ebben való részvétellel nyomot hagyni a világban.

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérlek csatold fényképes önéletrajzodat!