Műszaki Eladó, Értékesítő (Szeged)

  • Cég neve

    INK Kft.

  • Munkavégzés helye

    6724 Szeged, Rókusi körút

  • Fizetés

    Nettó 250e - 350e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

TintaBox országos nyomtatókellék hálózat újonnan nyíló Szegedi üzletébe keres értékesítő munkatársat!

Amennyiben a számítógépes perifériákat ismered (nyomtatók és kellékei) továbbá érdekel a papír- és irodatechnika, akkor ne habozz, jelentkezz szegedi üzletünkbe  műszaki eladó, értékesítő munkakörben.

Elvárások

* Vásárlóink által megszokott udvarias, magas szintű szakmai segítségnyújtás, kiszolgálás
* Nyitási és zárási, valamint egyéb adminisztratív jellegű feladatok pontos elvégzése
* Árukihelyezés, -feltöltés, termékárak ellenőrzése, árazás
* Tintapatronok töltése
* Pénztárgép kezelés
* Webáruház kezelés

Előnyt jelent

* felhasználói szintű Axel Pro vagy Octopus vállalatirányítási rendszer ismerete,
* kereskedelmi területen (értékesítés) szerezett 1-3 év szakmai tapasztalat
* számítástechnikai komponensek, digitális és multimédiás termékek naprakész ismerete

Amit kínálunk

 teljes munkaidős, bejelentett munkaviszony
* előre megtervezett beosztás
* folyamatos fejlődési lehetőség
* kulturált munkakörülmények
* versenyképes jövedelem

Hogyan jelentkezz hozzánk:
Ha szeretnél fiatalos, lendületes csapatunk tagja lenni jelentkezz hozzánk a "JELENTKEZEM!" linkre kattintva, és csatold  magyar nyelvű fényképes önéletrajzod.