Emerson Process Management Magyarország Kft. logo

Műszaki dokumentációs mérnök

  • Cég neve

    Emerson Process Management Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    6 Holland Fasor, Székesfehérvár Hungary, 8000

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola

Emerson is a global leader in automation technology and software. Through our deep domain expertise and legacy of flawless execution, Emerson helps customers in critical industries like life sciences, energy, power and renewables, chemical and advanced factory automation operate more sustainably while improving productivity, energy security and reliability. With global operations and a comprehensive portfolio of software and technology, we are helping companies implement digital transformation to measurably improve their operations, conserve valuable resources and enhance their safety. We offer equitable opportunities, celebrate diversity, and embrace challenges with confidence that, together, we can make an impact across a broad spectrum of countries and industries. Whether you’re an established professional looking for a career change, an undergraduate student exploring possibilities, or a recent graduate with an advanced degree, you’ll find your chance to make a difference with Emerson. Join our team – let’s go!

Főbb feladatok, munkák:

A munkakörben az alábbiakért leszel felelős:

•    Dokumentációs csomagok összeállítása a megadott időre
•    Biztosítja a pontos, végső dokumentációt a vevői elvárásoknak megfelelően és megbizonyosdik, hogy a csomag a megfelelő színvonalon készült el.
•    Szükség esetén társosztályok sürgetése, a dokumentumok elkészülése érdekében
•    A vevői jóváhagyások felkövetése
•    Elkészíteni és kiküldeni a digitalis dokumentumokat
•    A dokumentumok folyamatos archiválása
•    Vevői elégedettség fenntartása
•    Szisztematikus és professzionális munkavégzés, egy jól dokumentált környezetben, a szabályoknak és kereskedelmi előírásoknak megfelelően
•    Adatkezelési tevékenységek végzése az adatkezelő rendszerek segítségével
•    Szükség szerint, egyéb feladatok ellátása
•    Speciális dokumentum kérések támogatása/ügyintézése
•    Szükség esetén, oktatások tartása a társosztályok számára

A munkakör betöltéséhez a következőkre lesz szükséged:

•    Felsőfokú végzettség (műszaki terület előnyt jelent)
•    Magabiztos angol nyelvtudás

Mi jellemez:
•    Jó kommunikációs készség
•    Tanulási hajlandóság
•    Csapatmunka
•    Önálló munkavégzés

Előnyt jelentenek a következők:
•    Bármilyen más idegennyelv ismerete előnyt jelent (Olasz, Francia, Német. Spanyol, Holland, Orosz)
•    Pneumatikus, hidraulikus vagy elektromos szelephajtóművek ismerete szignifikáns előnyt jelent
•    Vállalat irányítási rendszerek ismerete előny

Ajánlatunk a leendő kollégánk számára:
•     Dolgozzon nemzetközi csapatban, ahol az angol az elsődleges nyelv
•     Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
•     Családias, nívós, befogadó munkakörnyezet
•     Mozgáskorlátozottak számára akadálymentesített munkahely
•     Támogató, barátságos légkör
•     Széles körű szakmai fejlődési lehetőségek
•     Munkába járás támogatása
•     Ingyenes sportolási lehetőségek
•     Versenyképes jutalmazási csomag és otthoni munkavégzés lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.