ELEKTRO PROFI Kereskedelmi Kft. logo

Műszaki bolti eladó

  • Cég neve

    ELEKTRO PROFI Kereskedelmi Kft.

  • Munkavégzés helye

    4030 Debrecen

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • felvilágosítás, műszaki tanácsadás, vevők udvarias kiszolgálása
  • árukészlet koordinálása, vevői és szállítói rendelések intézése
  • esetenkénti áruszállítás

Elvárások

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • villanyszerelési , világítástechnikai anyagok ismerete
  • megbízhatóság, önállóság
  • alapvető informatikai ismeretek

Előnyt jelent

  • műszaki végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Korrekt bérezést
  • Hosszú távú, megbízható munkahelyet
  • Családbarát munkaidőt (csak hétköznap)
  • Stabil gazdasági háttéret

Céginformáció

Az Elektro Profi Kereskedelmi Kft. 1991 óta a villanyszerelési és világítástechnikai termékek szakkereskedelmének egyik meghatározó piaci szereplője, országos szaküzlethálózattal dolgozunk.
Most debreceni csapatunkba új értékesítő kollégát keresünk. :)

Adatvédelemmel kapcsolatos információk:
A jelentkezés elküldésével jóváhagyod, hogy cégünk a mindenkori adatvédelmi jogszabályoknak megfelelően Veled kapcsolatban adatkezelést végez és egyúttal hozzájárulsz a megadott személyes adataid cégünk által történő megismeréséhez és kezeléséhez. (honlapunkon megtalálható)

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatold magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat bérigény megjelölésével.