Műszaki beszerző

  • Cég neve

    ABRAZIV Kft.

  • Munkavégzés helye

    6000 Kecskemét, Paul Lechler utca

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • kapcsolattartás a beszállítókkal, reklamációkezelés
  • új beszállítók felkutatása, beszállítók versenyeztetése, ártárgyalás
  • készletgazdálkodás, minimum készletszintek biztosítása
  • egyedi beszerzési igények fogadása, koordinálása, beszerzési rendelések bonyolítása vállalatirányítási rendszerben
  • folyamatos kapcsolattartás a mérnökökkel, társosztályokkal
  • beszerzéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok (cikktörzs karbantartás, nyomon követés, szállítólevelek rendszerezése, számla jóváhagyások előkészítése)
  • egyéb adminisztrációs feladatok

Elvárások

  • szakirányú végzettség, tapasztalat (logisztika, beszerzés)
  • pontos, precíz munkavégzés
  • kommunikáció képes angolnyelv-tudás
  • műszaki beállítottság
  • számítógépes ismeretek, vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

  • felsőfokú/műszaki végzettség
  • monotonitástűrés
  • egyéb idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • béren kívüli juttatások
  • hosszú távú, stabil háttér, színvonalas munkakörnyezet

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Az ABRAZIV Kft, kecskeméti központú, magyar tulajdonú vállalatunk közel 40 éves múltra tekint vissza. A magyarországi gépgyártás meghatározó szereplőiként két fő üzletágban folytatjuk tevékenységünket.
Az egyik üzletág a takarmányiparra és az ömlesztett anyagkezelő technológiára épülő gépek gyártása, az egyedi berendezések telepítésétől a komplett gyártó-, keverőüzemek tervezéséig és kivitelezéséig. A másik fő terület az ipari mechanikus fémfelület-tisztítás, különböző szemcseszóró berendezések fejlesztése és gyártása.