Műszaki asszisztens

  • Cég neve

    FEHÉRVILL-ÁM Kft.

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Monitor (1 db)
    • Windows
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • műszaki/projekt vezető napi szintű adminisztrációs támogatása
  • határidős feladatok nyomom követése, teljeskörű ellenőrzése
  • a projektek kivitelezése kapcsán keletkező dokumentumok rendszerezése, adminisztrálása
  • megvalósulási dokumentáció összeállítása
  • tervek nyomtatása, rendszerezése
  • kimutatások, anyagfelhasználási naplók készítése táblázatos formában
  • kapcsolattartás a megrendelőkkel, anyagbeszállítókkal
  • elszámoláshoz szükséges adatok (költségek, munkaidők, stb.) kezelése és összesítése
  • kezelési útmutatók, dokumentációk fordítása angol nyelvről magyarra
  • üzemeltetést érintő eljárások, megrendelések kezelése

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség (pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • erős felhasználói szintű számítógépek ismeret, MS Excel, Word, Outlook magabiztos használata
  • pontosság, precizitás
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • angol nyelv alapfokú ismerete
  • AutoCAD program felhasználói szintű ismerete
  • vasúti tapasztalat
  • műszaki alapismeretek
  • székesfehérvári lakóhely

Amit kínálunk

  • hosszútávú munkalehetőség
  • stabil vállalati háttér
  • kihívásokkal teli, változatos feladatkör
  • szakmai tapasztalatszerzést támogató vezetés

Céginformáció

Több, mint 20 éve működő székesfehérvári székhelyű villamosenergia-ipari szerelő, kereskedelmi és szolgáltató cég keres 8 órában dolgozó műszaki asszisztens munkatársat.

A „jelentkezem” gombra kattintás után kérjük, csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és bizonyítványai másolatát.