Műszaki asszisztens - Diákmunka

  • Cég neve

    Mind-Diák Szövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budapest XI.

  • Fizetés

    Bruttó 1 750 /óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Magyarország vezető ipari termékösszehasonlító piactere, a táblázat.hu keresi fiatal, lendületes új munkatársait. Céljuk a beszerzések lebonyolításának megkönnyítése. Csapatukban folyamatosan dolgoznak diákok is, így egy valóban fiatalos, dinamikusan működő csapat tagjává válhatsz. Csatlakozz hozzájuk!

Főbb feladatok, munkák

  • Gépipari, műszeripari termékek rendszerezése és összehasonlítása
  • Fejlesztések, új funkciók tesztelése
  • Hibák, észrevételek dokumentálása
  • Adminisztráció, adatgyűjtés, adatrögzítés
  • Riportok készítése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Középfokú végzettség
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • MUNKAIDŐ:
  • Hétfőtől péntekig 8:00-17:00 óra között, napi 4-6-8 órában
  • Heti 20-30 óra vállalása, hetente készülő új beosztással

Amit kínálunk

  • Bruttó 1750 Ft/óra
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 1750 Ft lesz
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszú távú diákmunka, előrelépési lehetőséggel
  • Kiváló munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Recepciós
  • Személyi asszisztens