Műszaki asszisztens

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Partnerünk a fémalkatrész gyártás, szerszámkészítés, és
felületkezelés területén egyedi portfólióval rendelkező,
több mint 30 éve működő magyar tulajdonú vállalat.

Műszaki adminisztráció elvégzésére, rendelések rögzítésére
teljes munkaidős (8 óra) kollégát keresnek a következő munkakörbe:

Főbb feladatok, munkák:

  • SAP vállalatirányítási rendszerben: beszerzési rendelések adminisztrálása, gyártás indítás és lezárás adminisztrálása, napi gyártási számok összesítése,
  • Alvállalkozókkal való kapcsolattartás,
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása,
  • Esetleges irodai beszerzések lebonyolítása,
  • Vezetőség munkájának támogatása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki rajz alapszintű olvasási képesség,
  • SAP, vagy más vállalatirányítási rendszer ismerete preferált,
  • Precizitás, pontosság, önálló munkavégzés,
  • Kiváló kommunikációs képesség,
  • Microsoft programok (Word, Excel, Outlook) ismerete,
  • Együttműködési készség, rugalmasság.

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű, 100%-ban bejelentett munkaviszony,
  • Dinamikusan fejlődő, stabil, szakmai háttér,
  • Piacképes juttatási csomag,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Kiszámítható munkarend, szabad hétvégék.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Gyártás, Termelés
  • Műszaki munkatárs

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Budapest, X. Kerület
  • Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű, lehetőleg fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!