Műszaki árajánlatkészítő

  • Cég neve

    VTS Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1087 Budapest, Hungária körút 30.

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

A VTS Group a világ egyik legnagyobb szellőzés- és hűtéstechnikával foglalkozó vállalata, amely Magyarországon már több, mint 20 éve stabil meghatározó szereplője az iparágnak.

Az ipari megoldások mellett megjelent  a kínálatunkban a lakossági/VRF termékcsalád is.
Most a különálló üzletág bővülő csapatába keressük új árajánlatkészítő munkatársunkat.

Főbb feladatok, munkák

Ügyféligényeket és a termékek tulajdonságait szem előtt tartva minőségileg megbízható rendszerek kiválasztása, összeállítása.

Napi feladatok:

  • VRF és hőszivattyú berendezések árajánlatainak műszaki kidolgozása és beárazása
  • Műszaki tervek egyeztetése tervezővel. A tervek vizsgálata berendezés oldaláról: műszaki korlátok, megkötések, gépészeti igények ellenőrzése, javaslatok adása
  • Műszaki árajánlatok készítése, kezelése
  • VRF és hőszivattyú berendezések műszaki háttértámogatása értékesítő kollégáknak

Eseti feladatok:

  • Megrendelt projektek műszaki támogatása
  • Előkészített vagy futó projektek projektmenedzseri támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Minimum középfokú műszaki (mérnöki vagy rokonterület min. érettségi) végzettség
  • Analitikus látásmód
  • Műszaki angol nyelvismeret
  • Excel felhasználói szintű ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Épületgépész felsőfokú végzettség (hűtéstechnika ismeret)
  • VRF, hőszivattyú berendezésekben szerzett releváns műszaki tapasztalat
  • Épületgépészet vagy klímatechnika területen szerzett több éves szakmai tudás
  • F-gáz I jogosultság

Amit kínálunk

  • Modern irodaházunk tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető (1-es villamos , M2-es metró a közelben)
  • Boltok, étterem, gyógyszertár, csomagpont 5 perc sétával elérhető
  • Klasszikus irodai munkarend, szabad hétvégékkel és ünnepnapokkal
  • Ha tanulni szeretnél, rugalmasan tudjuk kezelni
  • Csapatépítő programokkal színesítjük közösségi életünket
  • Azonnali kezdéssel is várunk csapatunkba!