Műszaki ajánlatkészítő

  • Cég neve

    VTS Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1087 Budapest, Hungária körút 30.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A VTS Group a világ egyik legnagyobb szellőzés- és hűtéstechnikával foglalkozó vállalata.
Értékesítési profilunk a magyar építőipari nagyberuházásoknál épületgépészeti (légtechnikai és hűtéstechnikai) berendezések forgalmazása, illetve a gépeinkhez beüzemelési, szerviz- és karbantartási szolgáltatások nyújtása meglévő és új partnereink részére.

Főbb feladatok, munkák

Vállalatunk épületgépészeti berendezéseiből komplett árajánlatok készítése:

  • Lég-és hűtéstechnikai berendezések műszaki kiválasztása megadott paraméterek alapján
  • Műszaki és kereskedelmi ajánlatok elkészítése, árazása, módosítása ügyféligények alapján
  • Kapcsolattartás az értékesítési csapattal és a gyárakkal
  • Műszaki adatszolgáltatás nyújtása a partnerek és értékesítési osztály felé

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Középfokú vagy technikusi műszaki végzettség (épületgépész vagy rokonterület, min. érettségi vagy technikusi)
  • Műszaki területen szerzett releváns tapasztalat
  • Excel, Word felhasználói szintű ismerete
  • Számítógép kezelésében szerzett jártasság
  • Angol nyelvismeret

Az ideális jelölt:

  • Műszaki beállítottságú
  • Nyitott a változatos és egyedi műszaki megoldásokra
  • Elsősorban logikus, megoldásközpontú gondolkodás jellemzi
  • Képes hosszú időn át koncentrálni egy adott feladatra
  • Gyorsan és hatékonyan oldja meg a váratlan feladatokat
  • Pontos, precíz, munkáját önállóan végzi

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Az alábbiakban felsoroltak kizárólag előnyt jelentenek, de nem feltétele a sikeres pályázásnak:

  • Felsőfokú végzettség (mérnöki diploma)
  • Légtechnika, hűtéstechnika területén szerzett ismeret

Amit kínálunk

  • Modern irodaházunk tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető (1-es villamos, M2-es metró a közelben)
  • Klasszikus irodai munkarend, szabad hétvégékkel és ünnepnapokkal
  • Ha tanulni szeretnél, rugalmasan tudjuk kezelni
  • Munkádat sikeres üzleti tervteljesítés esetén negyedéves bónusszal honoráljuk
  • Csapatépítő programokkal színesítjük közösségi életünket
  • Boltok, étterem, gyógyszertár, csomagpont 5 perc sétával elérhető
  • Azonnali kezdéssel is várunk csapatunkba!