Műszaki ajánlatkészítő

  • Cég neve

    REMAK Solutions Kft.

  • Munkavégzés helye

    9027 Győr, Mártírok útja 66.

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Monitor (2 db)
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Mivel fognak telni a napjaid?

  • Legfontosabb feladatod a légkezelő berendezések műszaki tervezése, méretezése lesz a megadott paramétek alapján. Ehhez rendelkezésedre fog állni saját 3D kiválasztó szoftverünk, melyet munkád során használni fogsz.
  • Egyedi berendezéseket értékesítünk, nincs két egyforma projekt. Így mindig valami új, kreatív feladattal fogsz találkozni, amikor partnereink igényeire válaszolva elkészíted vagy módosítod az ajánlatokat, azok műszaki tartalmát.
  • Egy remek csapat tagja leszel, ahol szorosan együtt fogsz működni az értékesítő kollégákkal és csehországi gyár műszaki ajánlatkészítő munkatársaival.
  • Egymás támogatása elengedhetetlen mindennapjainkban. Amellett, hogy Te is minden segítséget meg fogsz kapni kollégáidtól, Te is támogatni fogod műszaki információkkal, adatokkal mind az értékesítő csapatot, mind pedig partnereinket.

Elvárások

Ahhoz, hogy munkádat sikeresen tud végezi, azt kérjük Tőled, hogy

  • legyen legalább középfokú végzettséged;
  • hozd magaddal műszaki beállítottságod, és előnyt jelent számunkra és számodra is, ha van műszaki vagy mérnöki területen szerzett tapasztalatod,
  • légy kreatív, gondolkodj megoldásokban,
  • légy jó csapatjátékos, gondolkozz csapatban, de ha kell, dolgozz önállóan.
  • Nem várjuk el, de előnyt jelent, ha ismered az alapvető épületgépészeti rendszereket.

Amit kínálunk

Amire nálunk számíthatsz:
- Tudásoddal és tapasztalatoddal arányos bérezést kínálunk, ami már pályakezdőként legalább nettó 300.000 Forintot jelent.
 - Minden eszközt biztosítunk azért, hogy ki tudd hozni magadból a maximumot. Munkádat egy modern, XI. századi, jól felszerelt irodában fogod végezni.
- Hosszú távú céljaink vannak az üzleti eredményeket és munkatársainkat illetően is, így nagyszerű fejlődési lehetőségeket fogunk tudni kínálni Neked, ha az alapokat megszerezted.
- Egy pénzügyileg stabil, a piaci élmezőnyben tevékenykedő cég kitűnő, fiatalos csapatának tagja leszel, ahol szeretnek dolgozni a munkatársak, mert:

  • minden nap tanulunk valami újat
  • emberközpontú vezetőkkel dolgozunk, akik megbecsülik a munkatársakat
  • kiváló a munkatársi légkör, munkaidőn kívül is keressük egymás társaságát
  • modern irodai környezetünket elhagyva számos céges rendezvényen, csapatépítésen veszünk részt

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Légkezelő berendezések gyártásával foglalkozó csehországi anyacégünk a világ 22 országában rendelkezik képviselettel. Magyarországi leányvállalatunk 14 éve foglalkozik kizárólagosan a berendezések értékesítésével, kitartó munkájának köszönhetően jelentős pozíciót tölt be a társvállalatok között, és a magyar légkezelőpiac meghatározó szereplőjévé vált. Céljaink világosak, tudjuk, mit szeretnénk elérni, látjuk lehetőségeinket. Ha szeretnél részese lenni ennek az építkezésnek, köztünk a helyed!

Ha szeretnél Te is részese lenni sikereinknek, fejlődésünknek, kérjük, a Jelentkezem gombra kattintva küldd el szakmai önéletrajzodat!