Műszaki ajánlatkészítő/Műszaki előkészítő

  • Cég neve

    Inno Therm Ablak Kft.

  • Munkavégzés helye

    2131 Göd, Majorság köz 1.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • árajánlatok kidolgozása, nyomonkövetése, telefonos egyeztetés az ajánlatkérővel,
  • árajánlatok bekérése beszállító partnereinktől,
  • szoros együttműködés a logisztikával, gyártással, pénzüggyel.

Elvárások

  • pontosság, precizitás, önállóság, megbízhatóság,
  • jó kommunikációs, együttműködési és problémamegoldó készség,
  • minimum középfokú végzettség,
  • magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • logikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet,

Előnyt jelent

  • új ismeretek gyors elsajátítására való képesség,
  • hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • vállalatirányítási rendszer használatában szerzett gyakorlat.

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés,
  • hosszútávú munkalehetőség egy stabilan növekvő magyar cégcsoportnál,
  • családias légkör, modern irodai környezet,
  • szakmai fejlődési lehetőség.

Céginformáció

kollégánkat keressük bővülő csapatunkba!

Kérjük, csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.