Műszak-részlegvezető (Szécsény)

  • Cég neve

    SPAR Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    3170 Szécsény, Rákóczi út 112.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A SPAR Magyarország Kereskedelmi Kft. 1990 óta van jelen a magyar kiskereskedelmi piacon. Jelenleg országosan több mint 600 SPAR egység üzemel több áruháztípusban. A SPAR Csoport több mint 14 500 dolgozójával Magyarország egyik legnagyobb munkaadója. Sikerének kulcsa a dolgozóiban rejlik, akiknek szociális biztonságot, versenyképes jövedelmet, színvonalas munkakörülményeket nyújt.
SPAR karrier. Jó döntés.

Az alábbi feladataid lesznek:

  • Bolti munkafolyamatok megszervezése
  • Árugazdálkodási feladatok ellátása
  • Munkavégzés, pénzkezelés felügyelete
  • Főpénztárosi és munkaügyi feladatok ellátása
  • Akció megjelenítés szervezése
  • Műszakbeosztás tervezése

Csatlakozz hozzánk, ha:

  • A kereskedelem területén vezetői tapasztalatot szereztél
  • Előny, ha kereskedelmi végzettséggel rendelkezel
  • Felhasználói szintű számítógépes ismerettel rendelkezel
  • Lelkes, pozitív, fejlődni vágyó személyiség vagy
  • Megbízhatóan, lendületesen végzed a Rád bízott feladatokat

Mi vár Rád a SPAR-nál?

  • Egy bejelentett, biztos munkahely, ahol elismernek, és megbecsülnek
  • Kiszámítható, versenyképes bér és az alapjövedelmen kívüli számos juttatás (13. havi munkabér az aktuális szabályzatnak megfelelően, vásárlási kedvezmény, hűségprogram)
  • Szakmai fejlődés, és előre lépési lehetőség egy családias, támogató munkahelyi légkörben

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Kereskedő, Eladó

Szakmai önéletrajzod a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva küldheted el.