Munkavédelmi technikus / Biztonság és egészségvédelmi koordinátor

  • Cég neve

    Garanciacsoport Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Fejér megye, Komárom-Esztergom megye, Pest megye

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Partnereinknél érvényben lévő munka- és tűzvédelmi szabályok rendszeres és magas fokú betartása, kivitelezési és gyártási területeken történő folyamatos ellenőrzések
  • Kivitelezési és gyártási helyszínek állandó Biztonság és Egészségvédelmi koordinációja, a belső rendszerek és érvényben lévő jogszabályok szerint.
  • Új technológiák munkavédelmi szempontú vizsgálata, dokumentálása
  • Új beruházások és technológiai változások miatt szükséges kockázatelemzés elvégzése dokumentálása
  • Oktatási anyagok előkészítése, oktatások megtartása
  • Jelentések, jegyzőkönyvek készítése a feltárt hiányosságokról, javaslat azok műszaki megoldására, hiányosságok javításának visszaellenőrzése
  • Partnereinknél vállalt koordinációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Csapatjátékos hozzáállás
  • Kiváló kommunikációs és konfliktuskezelői készség
  • Megoldásorientált gondolkodás
  • Precíz, felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • MS Office ismeret (word, excel)
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Középfokú munkavédelmi végzettség
  • Utazási hajlandóság
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

Folyamatos szakmai fejlődést támogatjuk és meg is követeljük. Házon belüli továbbképzéseket, szakmai napokat tartunk. Fiatalos csapatunkban egymás munkáját segítjük céljaink elérésének érdekében. Izgalmas szakmai kihívásokkal teli munkáink során elért sikereinket közösen értékeljük

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Hisszük, hogy a hatékony termelést gyakorlatias képzések és kézzelfogható megoldások, nem pedig csak a száraz jogszabályi háttér ismerete segíti. Ebben a szellemben munkavédelmi feladatok, biztonsági és egészségvédelmi koordinátori tevékenység ellátására keressük kollégánkat.

A jelentkezéseket fényképes önéletrajz csatolásával és fizetési igény megjelölésével várjuk.