Munkavédelmi szakmérnök Debrecen

  • Cég neve

    DVM Group Kft.

  • Munkavégzés helye

    4002 Debrecen, BMW Körút 1

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Egészségbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Koordinálja a munkabiztonsági szabályok végrehajtását
  • Kiértékeli a jogszabályi megfelelést a szervezet működése, a munkavállalók és harmadik felek által végzett tevékenységekre vonatkozóan,
  • Elvégzi a munkavédelmi kockázatelemzéseket, követi a kockázatcsökkentési tervek megvalósulását,
  • Munkavédelmi és tűzvédelmi oktatásokat tart az alkalmazottak és alvállalkozók részére,
  • Személyek, gépek beléptetése
  • Megrendelői képviselet Angol nyelven
  • Napi / heti helyszíni oktatások, meetingek megtartása
  • Naprakészen tartja a vészhelyzeti -, tűzriadó-, a katasztrófamegelőzési és -ellenőrzési terveket, valamint a munkavédelemmel kapcsolatos eljárásokat,
  • Ellenőrzi a munkaengedélyek kiállításának / megvalósításának megfelelőségét,
  • Aktívan részt vesz a külső és belső auditokon, hatósági ellenőrzéseken,
  • Aktívan részt vesz az esetleges balesetek, kvázi balesetek és a nem biztonságos körülmények kivizsgálásában és követésében.

Elvárások

  • Középfokú munkavédelmi végzettség,
  • MS Office magabiztos ismerete,
  • határozott fellépéssel, igényes attitűddel és nagyfokú teherbírással rendelkezel
  • mind a munkatársakkal, mind az ügyfelekkel kiemelkedően hatékonyan kommunikálsz

Előnyt jelent

Angol / német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • a magyar építőipari szegmens meghatározó szereplőjének munkájába való bekapcsolódás
  • változatos és komplex feladatok
  • nagyfokú önállóság, gyors szakmai fejlődés
  • munkádhoz megfelelő, naprakész technikai háttér
  • kreatív és innovatív környezet
  • jól képzett, tapasztalt munkatársak
  • a pozíciónak megfelelő anyagi juttatás
  • prémium egészségbiztosítás

Céginformáció

A munkavédelmi kollégánk betartatja a munkavédelmi előírásokat a cég alkalmazottjaival, valamint a cég képviselője alvállalkozók, partnerek felé. Ez egy Neked való szakmai kihívás cégünknél, ha fontos neked az eredményesség, szabálykövetés, képes vagy megoldásokat találni a problémákra és azokat végrehajtatni; fontos számodra a folyamatos fejlődés és a változatosság, értékeled a jó csapatot és a kellemes munkakörnyezetet.