Munkavédelmi Mérnök

  • Cég neve

    Get Work Trend Kft.

  • Munkavégzés helye

    Gyöngyöshalász

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Merülj el a kihívásokban és legyél részese az egyik legmagasabban automatizált, kétszeres Top Employer minősítésű gyárnak

Munkavédelmi Mérnökként

(Safety Engineer)

ahol a siker és a fejlődés új útjára léphetsz!

Feladatok:

  • A munkavédelmi projektek teljes körű előkészítése és felügyelete.
  • Dokumentáció naprakészen tartását.
  • Új gépek/berendezések munkavédelmi szempontú értékelése és üzembe helyezése.
  • Kockázatértékelés és -becslés előkészítése és frissítése, valamint a foglalkozás-egészségügyi szolgálattal való együttműködés.
  • Kapcsolattartás hatóságokkal és belső engedélyezések elvégzése.
  • Nem megfelelőségek kezelése és akcióterv kidolgozása.
  • MEBIR kialakítása és munkavédelmi oktatásokban való részvétel.
  • Jogszabályok nyomon követése, jogi auditok lebonyolítása és javító intézkedések meghatározása.
  • Munkautasítások és elsősegélynyújtó rendszer felülvizsgálata és kialakítása.
  • Résztvétel auditokon, kockázatfelismerési tevékenység kidolgozása és gépek biztonsági berendezéseinek felülvizsgálata.
  • Külső szerződéses partnerek kezelése és balesetek kivizsgálása és dokumentálása.
  • Emellett a munkakör további, a szakmai gyakorlatban megszokott feladatokat is magában foglal.

Elvárások:

  • Műszaki területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Aktív minimum középszintű szóbeli angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználó szintű ismerete (legfőképp Excel)
  • Jó kommunikációs és kapcsolatépítési készség

Amit kínálunk:

  • Éves bónusz
  • Cafeteria
  • Ingyenes ebédelési lehetőség
  • Albérlet támogatás (60 km felett br. 90 000 HUF)
  • Házasságkötés, és gyermekvállalás esetén egyszeri egyösszegű támogatás
  • Munkába járás költségtérítése (30 HUF/km)
  • Bérelőleg rendszer
  • Rendszeres éves béremelés
  • Ad-hoc kisebb értékű juttatások

Munkavégzés helye:

  • Gyöngyöshalász (vállalati busz felvevő pontjai: Puskás Ferenc Stadion, Hősök Tere, Kacsó Pongrácz lakótelep, Szerencs utca)

A meghirdetett pozícióra a „JELENTKEZEM AZ ÁLLÁSRA” gomb megnyomásával tudja elküldeni pályázatát!

munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046

munkaerő-közvetítés eng.sz.: 10097-1/2012-0100-848

minősített foglalkoztató nyilvántartási szám: BP/0701/67674-4/2021