Munkavédelmi koordinátor

  • Cég neve

    ProEhs-Group Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Veszprém megye

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Vállalkozói
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Munkavédelmi koordinátori feladatok ellátása építőipari területen
  • Dokumentációk készítése, felülvizsgálata,
  • Szakmai tanácsadás,
  • Helyszíni szemlék, és riportok készítése
  • Gépek, berendezések ellenőrzése
  • Felmérések elvégzése,
  • Oktatások megtartása,
  • Munka balesetek kivizsgálása
  • Kapcsolattartás projektvezetőkkel, építésvezetőkkel, csoportvezetőkkel
  • Projekthelyszínen való aktív munkavégzés, megbeszéléseken, bejárásokon való szakmai képviselet
  • Megbízó, cégünk és a szakma képviselete

Elvárások

  • Szakirányú végzettség (munkavédelem, tűzvédelem)
  • Építési területen szerzett 2-3 év koordinátori tapasztalat
  • Munkavédelmi és/vagy tűzvédelmi területen agilitás
  • Proaktivitás és önálló munkára alkalmasság
  • Innovációs képesség
  • Határozott fellépés, döntéshozatali képesség
  • Kiváló kommunikációs és szervezőkészség
  • Analitikus készség
  • MS Office programok ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Angol nyelvtudás szóban, írásban.
  • Határozott, céltudatos, proaktív személyiség
  • Szakmérnöki végzettség (munkavédelmi, tűzvédelmi)
  • Szakirányú többéves tapasztalat, ipari létesítmények építésében
  • Emelőgép ügyintézői, szakértői végzettség, környezetvédelmi végzettség

Amit kínálunk

  • Foglalkozási ágazatban piacképes fizetés,
  • Céges gépjármű (opcionális)
  • Tankoló kártya, laptop
  • Munkához szükséges eszközök, modern és ergonomikus iroda/munkakörnyezet
  • Támogató csapat és vezetés
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil céges háttér
  • Kiváló munkakörnyezet, fiatalos, dinamikus csapat, bizalom
  • Rendszerben történő munkavégzés (ISO 9001,14001)
  • Digitális felkészült vállalkozásban dolgozhatsz
  • Jövőkép, továbbtanulási lehetőség, szakképzések

Céginformáció

A ProEhs-Group Kft., Egri székhelyű, országosan tevékenykedő munka-tűz- és környezetvédelmi tanácsadó cég, melynek célja a minőségi szolgáltatás biztosítása partnerei számára.
Fő tevékenységi irány az építőipari koordináció és üzemi EHS szolgáltatások.

Csapatunk bővítése és fejlesztése céljából keresünk Munkavédelmi Koordinátori munkakörben munkatársat főállásban, vállalkozóként.

Várjuk jelentkezésedet a "Jelentkezem" gombra kattintva, magyar és angol nyelvű önéletrajzzal.