Securimaster Protect Plusz Kft. logo

Munkaügyi adminisztrátor

  • Cég neve

    Securimaster Protect Plusz Kft.

  • Munkavégzés helye

    2225 Üllő

  • Fizetés

    Bruttó 480e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Jutalék

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Vagyonvédelmi nagyvállalat Üllő területén történő munkavégzéssel,  gyakorlattal rendelkező munkaügyi adminisztrátor munkatársat keres.

Feladatai közé tartozik:

  • a vállalat működésének általános adminisztratív támogatása,
  • munkaügyet érintő összes dokumentáció előkészítése a bérszámfejtés részére,
  • teljesítés igazolások és számlák kezelése,
  • egyéb nyilvántartások vezetése, és a levelezés bonyolítása.

Elvárások

  • legalább 2 év hasonló munkaügyi területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • minimum középfokú végzettség (szakirányú végzettség előny de nem feltétel),
  • jó kommunikációs képesség írásban és szóban egyaránt,
  • határozottság, önálló munkavégzés,
  • terhelhetőség,
  • számítógép készségi szintű ismerete (MS Office: Word, Excel, Power Point).  A feladat ellátáshoz nélkülözhetetlen az Excel ismerete.

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű, heti 40 órás alkalmazotti jogviszony,
  • versenyképes bérezés,
  • a munkavégzéshez telefont és laptopot biztosítunk,
  • nyelvvizsga pótlék (próbaidőt követően),
  • stabil, hosszútávú munkalehetőség,
  • próbaidőt követően a Társaságunk alkalmazottjait szociális, illetve béren kívüli juttatásokkal (pl. születési támogatás, temetési segély, csoportos biztosítás, törzsgárda elismerés, toborzási jutalék) támogatjuk.

A "Jelentkezem" gombra kattintást követően kérjük csatolja a fényképes szakmai önéletrajzát.