Munkairányító (Villamosipari ágazatban)

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Heves megye

  • Egyéb juttatások

    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Partnerünk 38 országban, több mint 46 ezer munkavállalóval meghatározó szereplője az európai energiaiparnak.

Leányvállalata több, mint 20 éve nyújtja ügyfeleinek teljes körű villamosenergetikai szolgáltatásait a 132 kV-os távvezetéktől a lakossági fogyasztásmérő berendezésig, a tervezéstől a létesítésen át a karbantartásig.

Csatlakozz hozzájuk az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Projekthelyszíneken a villamos elosztóhálózatok (0,4-35 kV), szabadvezeték és kábelhálózatok, transzformátorállomások, közvilágítási munkák kivitelezési és karbantartási feladatainak irányítása
  • Napi munkavégzés zavartalan működésének koordinálása (anyagok, gépek, járművek)
  • Műszaki dokumentációk összeállítása (helyszíni felmérés, árkalkulációk, ajánlatok)
  • Alvállalkozók munkafolyamatainak koordinálása
  • Projekt adminisztráció (munkák ütemezése, költségtervek, szerződések, teljesítésigazolások előkészítése)
  • Kapcsolattartás beszállítókkal, alvállalkozókkal, meglévő és potenciális megrendelőkkel, önkormányzatokkal és hatóságokkal
  • Napi kapcsolattartás a társterületekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legyen minimum villamosipari technikusi végzettséged (pl. erősáramú elektrotechnikus)
  • Rendelkezz 3-5 éves szakmai tapasztalattal
  • Használd napi szinten az MS Office programokat
  • Legyen B kategóriás jogosítványod és aktív vezetési rutinod
  • Jó kommunikációs készség és tudj bánni az emberekkel (menedzselned kell őket)
  • Legyél jó szervező, gondolkodj projektben
  • Legyél motivált és szeress dolgozni, mert nagyon fontos munkát fogsz végezni

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű, bejelentett 8 órás munkaviszonyt, egy műszakos munkarendet (H-P)
  • Bejelentett versenyképes alapbért + pótlékokat
  • Évi nettó 348.000 Ft Cafetériát
  • Munkába járás költségeinek támogatása (jogszabályi feltételek mellett)
  • Bruttó béred 5 %-ának megfelelő összeggel hozzájárulnak a leendő nyugdíjadhoz
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötnek minden munkavállalójukra
  • Folyamatos munkaellátottságot
  • Szakmai fejlődésedet képzésekkel támogatják
  • Stabil nagyvállalati hátteret és biztonságos munkakörnyezetet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Villamosmérnök, vagy erősáramú villamosmérnök végzettséggel (energetika szak preferált)
  • Áramszolgáltatónál, kivitelezési területen vagy tervezésben szerzett szakmai tapasztalattal
  • Meglévő felelős műszaki vezetői jogosultsággal (MV-VI),
  • Angol nyelvtudással,
  • SAP, AutoCAD szoftverek ismeretével

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Kivitelező, General kivitelező
  • Szakmunka
  • Villanyszerelő

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Eger és vonzáskörzete (ÉMÁSZ által üzemeltetett területek)