ÉPSZERK-PANNONIA INVEST Épitőipari kft logo

Munkahelyi mérnök

  • Cég neve

    ÉPSZERK-PANNONIA INVEST Épitőipari kft

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

    • Teljes munkaidő
    • Szakmai gyakorlat
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • Pályázati anyagok és elnyert munkák műszaki előkészítése
  • Tervdokumentációk műszaki és mennyiségi ellenőrzése
  • Költségvetések, mennyiségi számítások készítése és ellenőrzése
  • Bekerülési költség meghatározása
  • Műszaki dokumentáció naprakészen tartása
  • Alvállalkozói, beszállítói kapcsolattartás, nyilvántartások készítése
  • Kiviteli tervek alapján felmérések készítése, anyagrendelések összeállítása, mennyiségi kimutatások készítése
  • Építésvezetői döntéselőkészítés
  • Aktív részvétel az építési folyamatok helyi irányításában, organizációjában
  • Kiviteli tervek műszaki változáskövetése és felülvizsgálata
  • Építkezések adminisztrációs tevékenységének elvégzése
  • Teljesítésigazolások összeállítása, ellenőrzése
  • Átadási dokumentációk összeállítása

Elvárások

  • Felsőfokú építőmérnöki vagy építész végzettséggel rendelkezel
  • Önálló, határozott fellépésű vagy
  • Kiváló szervező, együttműködési és problémamegoldó készségű vagy
  • Magabiztosan és precízen kezeled az MS Excel-t, MS Project-et, és Autocad-et
  • Fontos a munkaadód megbízható, stabil vállalati háttere
  • Egy hosszútávú munkalehetőséget keresel
  • Nem probléma Neked akár a vidéki munkavégzés
  • Szívesen dolgozol csapatban

Előnyt jelent

  • Azonos vagy hasonló munkakörben szerzett minimum 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Zsalutechnológiai ismeretek
  • Alapvető jogi ismeretek
  • Vasbeton tartószerkezeti gyakorlati ismeretek
  • Vasbeton szerkezetépítésben szerzett szakmai gyakorlati tapasztalat 3-5 év

Amit kínálunk

  • Szakmai kihívások, érdekes, változatos munkák
  • Versenyképes kereseti lehetőség
  • Hosszútávú, stabil munkahely egy jóhírű cégnél
  • Biztonságos munkakörülmények
  • Barátságos, összeszokott, motivált csapat

Céginformáció

Cégünk 1989-ben alakult, s azóta is folyamatosan jelen van a hazai építőipari piacon. Az ÉPI fő tevékenységét a monolit vasbeton szerkezetépítési munkák kivitelezése teszi ki. Saját tapasztalatainkra építve létrehoztuk önálló generálkivitelező egységünket azzal a céllal, hogy a hazai generálkivitelezői piac stabil szereplőjévé váljunk. A gyártó üzemeinkben előállított termékeink minőségtanúsítással rendelkeznek. Valamennyi munkánk és termékünk gyártása során törekszünk a minőségi munkavégzésre, a kivitelezési határidők betartására és a megrendelői igényeknek való maximális megfelelésére. A kivitelezési munkáink szakmai színvonalát számos esetben nívódíjjal jutalmazták.

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésed, kattints a "jelentkezem" gombra, hogy mihamarabb felvehessük veled a kapcsolatot!