Munkafelvevő, szerviz tanácsadó

  • Cég neve

    Autodigit Service Kft.

  • Munkavégzés helye

    2310 Szigetszentmiklós, Bánki Donát utca 4.

  • Fizetés

    Nettó 380e - 680e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A cég egyik elsődleges kapcsolattartójaként kommunikációjával képviseli a cég értékrendjét
  • Szervizbe érkező javítási munkákat protokoll szerint felveszi, ügyviteli rendszerbe rögzíti
  • Folyamatban lévő munkákat koordinálja, ügyfeleket folyamatosan kiértesíti a javítás állapotáról
  • Elvégzett munkákat ellenőrzi, javított gépkocsikat átadja
  • Árajánlatot készít és fogadtat el
  • Bejövő hívásokat és e-maileket kezeli
  • A vállalat szolgáltatásait bemutatja és értékesíti
  • Beszerzési igényeket továbbítja a beszerző felé
  • A tevékenységhez tartozó adminisztratív feladatokat ellátja

Elvárások

  • Középfokú végzettség (minimum OKJ)
  • Autószerelői vagy ezzel egyenértékű preferáltan autóipari végzettség, ami biztosítja az kommunikációhoz szükséges műszaki hátteret és hitelességet
  • Legalább két év releváns tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Munkafolyamatok pontos követése, önálló munkavégzés
  • Csapatmunka

Előnyt jelent

  • Munkafelvevői területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Angol / Német nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Színes munkafolyamatok
  • Fiatalos, oldott légkör
  • Stabil munkahely, egy műszakos munkarend, szabad hétvégékkel.
  • Versenyképes fizetés, értékeljük a meglévő szakmai tudását!
  • Előrelépési lehetőség cégen belül ügyfélszolgálati vezető pozícióba
  • Képzéseken való részvétel

Munkaidő:
Teljes munkaidő – egy műszak, csak hétköznap
Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós, M0 ipari park. Tömegközlekedéssel kék és sárga busz megállója 300 méteren belül.
Parkoló rendelkezésre áll

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

Dinamikusan fejlődő csapatunkba tapasztalattal rendelkező szerviz munkafelvevő kollégánkat keresünk, aki elhivatottan tudja képviselni a Mercedes-Benz márkát. Az Autodigit Service Kft. szerviz üzletága átfogja a Mercedes-Benz személyautók teljes körű javítását több mint 30 éve.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és a kiírt feltételeknek eleget tesz, fényképes szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével a JELENTKEZEM gombra kattintva várjuk.