Munkafelvevő - Szerviz tanácsadó

  • Cég neve

    AUTÓCENTRUM Szabó Kft.

  • Munkavégzés helye

    2030 Érd, Kis-Duna utca 9.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Szerviz előjegyzés tervezése, követése
  • Árajánlat készítése és egyeztetés a megrendelővel
  • Ügyfelek fogadása, ügyféligények felmérése, munkafelvételi folyamat lebonyolítása és szervezése
  • Javítási feladatok elosztása, ütemezése, folyamatos kapcsolattartás a szerelőkkel
  • Elvégzett munkák ellenőrzése, gépkocsi átadása
  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • Flotta partnerek szerviz igényeinek teljes körű lebonyolítása

Elvárások

  • Munkafelvevői területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Szakirányú, műszaki középfokú végzettség
  • Jó szervező és problémamegoldó készség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Számítógépes ismeretek
  • Határozott, megbízható személyiség
  • Csapatban való együttműködés
  • Ügyfélközpontú beállítottság
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Fiat, Ford, Renault, Suzuki típusú gépjárművek ismerete

Amit kínálunk

  • Átlagon felüli alapbérrel -és teljesítményed alapján plusz juttatással díjazzuk munkádat
  • Pörgős szerviz vár, ahol csak rajtad múlik mit hozol ki magadból és a csapatodból
  • Magyarország egyik legnagyobb autókereskedésében dolgozhatsz
  • 13 autómárka gyári támogatását kaphatod
  • Immár 30 év alatt gyűjtött tapasztalatunkkal, tudásunkkal segítjük a munkádat
  • Jól működő, könnyen kezelhető rendszerekkel dolgozhatsz
  • Folyamatosan fejlesztheted tudásod
  • Jól összeszokott lendületes csapatot irányíthatsz
  • Kiszámítható a munkaidő, hétköznapokon 8-17-ig

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

 Az Autócentrum Szabó Kft. immár 30 éve áll ügyfelei szolgálatában, a minőségi autókereskedelmet képviselve. Cégcsoportunk 13 márka hivatalos forgalmazója és márka szervizeként, a minőségi szolgáltatás környezetét teremti meg partnerei részére.
Amennyiben szeretnéd szakmai tudásodat barátságos munkahelyi légkörben, egy profi csapat tagjaként kamatoztatni, légy aktív részese sikereinknek és jelentkezz hozzánk.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed és örömmel csatlakoznál egy elkötelezett csapathoz, várjuk jelentkezésed! Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tudsz.