Munkafelvevő

  • Cég neve

    RING AUTÓHÁZ KFT

  • Munkavégzés helye

    5000 Szolnok, Fék utca 4.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

A Ring Autóház Kft. Szolnoki Suzuki, Hyundai Márkaszervizébe 1 fő szerviz munkafelvevő munkatársat keres teljes munkaidőben.

Feladatok:
  • Szervizrészleg szolgáltatásainak értékesítése
  • Szervizbe érkező járművek munkafelvétele,
  • Szerviz ajánlatok készítése,
  • Elszámolások készítése szervizvezetőnek,
  • Ügyfélkezelés, telefonon, emailen történő bejelentkezések kezelése, ügyfélértesítések, és időpont-egyeztetések elvégzése,
  • Munkakörhöz kapcsolódó többletértékesítés,
  • Egyéb a feladatkörrel kapcsolatos feladatok ellátása.

Elvárások

  • Munkafelvevői területen szerzett tapasztalat,
  • Műszaki jártasság, ügyfélközpontú beállítottság,
  • Minimum középfokú szakirányú végzettség,
  • Ügyfélcentrikus szemléletmód,
  • Kiváló kommunikációs készség,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Előnyt jelent

  • Márkaszervizben szerzett tapasztalat
  • Angol társalgási nyelvtudás
  • Szolnokhoz közeli lakhely.

Amit kínálunk

  • Stabil 28 éves munkáltatói háttér,
  • Jól felszerelt, modern műhely,
  • Versenyképes, motiváló fizetés,
  • Vezetői, szakmai támogatás, továbbképzés.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Parkoló

Céginformáció

A Ring Autóház Kft. 1996. februárban kezdte meg gépjármű értékesítési és szervizelési tevékenységét Szolnokon. Jelenleg Fiat, Fiat Professional, Suzuki, Suzuki Marine és Hyundai gépjárműveket értékesítünk, továbbá nemrégiben bővült a termékpalettánk: most már a Ford és a Jeep kínálatából is válogathatnak a kedves érdeklődők.  Mindennapi munkánk során arra törekszünk, hogy minden Ügyfelünk részére a legmagasabb színvonalú szolgáltatást nyújtsuk, így az autóértékesítés mellett kollégáink teljes körű hitelügyintézéssel, tartós bérlet ajánlattal, flottakezeléssel, biztosításkötéssel várják Ügyfeleinket. A teljeskörű szolgáltatás érdekében szakszerű márkaszervíz áll rendelkezésünkre, kiemelt figyelmet fordítunk saját márkáink márkaszervizeinek képzett szakemberekkel és professzionális eszközökkel, műszerekkel való felszerelésére, melyek segítségével még szélesebb körben tudunk minőségi szolgáltatást nyújtani a már meglévő és leendő partnereinknek.Emellett a hatékony munkánk elengedhetetlen feltételeként modern berendezéseink és kitűnő műszerezettségünk teszi lehetővé, hogy gépjármű típustól függetlenül is, magas színvonalon, rövid határidő alatt vállalhatunk minden olyan javítást, alkatrész cserét és időszakos szervizelést, amely a gépjárműtulajdonosok elégedettségét szolgálja. Garanciális és típustól függetlenül garanciaidőn túli karbantartást, javítást is vállalunk rövid határidővel és kedvező árakkal. A szervizeléshez szükséges alkatrészellátást a számítógépes nyilvántartással támogatott alkatrészraktár segíti. A tulajdonosok célul tűzték ki és a mai napig képviselik a magas minőségű szolgáltatást és az ügyfélelégedettséget.

Amennyiben megfelelsz a fenti elvárásoknak és hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, fényképes, szakmai önéletrajzoddal várjuk jelentkezésedet.