Munkafelvevő

  • Cég neve

    LANZS Kft.

  • Munkavégzés helye

    4400 Nyíregyháza, Agyag utca 10.

  • Fizetés

    Nettó 400e - 500e Ft havi bér Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Cégünk 4 autószervizzel és országos lefedettségű alvállalkozói hálózattal rendelkező 100%-ban magyar tulajdonban lévő vállalat, amely nyíregyházi márkafüggetlen szervizébe keres tapasztalt munkafelvevő kollégát.
Új munkafelvevő munkatársunk fő feladata a szervízbe érkező ügyfelek és gépkocsik teljes körű támogatása. Amihez elengedhetetlen az ügyfélközpontú gondolkodás mellett a szerviz és a javítási folyamatok ismerete.

Elvárások

Tapasztalattal rendelkező munkafelvevő kollégát keresünk nyíregyházi prémium kategóriás márkafüggetlen szervízünkbe.
Előnyt jelent hasonló munkakörben szerzett legalább 2 éves tapasztalat. Jó szervező és probléma megoldó képesség. Magas szintű számítógépes ismeret.
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Ügyfélszolgálatban, munkafelvőként eltöltött legalább 1 év.
  • FONTOS, hogy igazodj el alkatrészkereső programok világában.
  • Legyél ügyfélközpontú.
  • Legyél probléma megoldó annyira amennyire egy magas színvonalú független autószervizben kell.
  • Munkádra legyél igényes és dolgozz precízen, csapatban.
  • Jogosítvány megléte elengedhetetlen ehhez a munkához, ezért kérlek csak akkor jelentkezz, ha neked is van.

Amit kínálunk

  • A munkádat kiemelten magas bérrel honoráljuk.
  • A kiemelten magas bérhez kiemelten magas színvonalú munkavégzést várunk el, amit béren kívüli juttatásokkal (munkába járás költségtérítése, hűségbónusz, munkaruházat) teszünk számodra még vonzóbbá.
  • Minden kifizetett forintot bérszámfejtünk, nincs alternatív juttatás.
  • Folyamatosan szervezünk szakmai és kereskedelmi képzéseket és szakmai utakat, amivel támogatjuk egyéni fejlődésedet.
  • Komfortos munkakörnyezetet és fiatalos csapat részese lehetsz.
  • Bér: nettó 400.000-500.000 FT, ami a teljesítményedtől nagyban függ