Munkadarab felfogó/ Forgácsolóüzem

  • Cég neve

    MAG Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    6000 Kecskemét, Szent István körút 23a.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

- Munkadarabok megmunkásához történő fel/leszerelése a forgácsológépre
- Munkadarab tájoló, szorító, rögzítő készülék elemek kezelése
- Munkadarab kiállítása, lehúzása

Elvárások

- Műszaki rajzolvasás
- Precíz, igényes munkavégzés
- Jelentkezhet pályakezdő is, hiszen az elvárt önálló munkavégzéshez betanulási időt biztosítunk
- Gépkezelő jogosítvány (híddaru, futódaru) és teherkötözői tanúsítvány megléte előny, de nem követelmény
- 3 műszak vállalása

Előnyt jelent

- Gyakorlat
- Tűzvédelmi szakvizsga
- Targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálunk

- Versenyképes bérezés
- Cafetéria
- 13. havi bér

Céginformáció

A kecskeméti székhelyű MAG Hungary Kft. a CORCOM fontos telephelye, amely a világszerte 30 gyártócéggel rendelkező tajvani FFG cégcsoporthoz tartozik. Az FFG csoport globális piacvezető a szerszámgépek és áramkörök, a zöld energia és az ipari berendezések üzleti területein, és a nagyipar számára komplett megoldásokat kínál a modern és hatékony gyártáshoz.
Folyamatosan keressük azokat a motivált munkatársakat, akik hajlandóak vállalni a vállalatunk kihívásait, és akikkel együtt alakíthatjuk a jövőt.