Munka-, környezet- és tűzvédelmi gyakornok - Diákmunka

  • Cég neve

    ME Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    3711 Szirmabesenyő

  • Fizetés

    Bruttó 267e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
  • Munka típusa

    • Szakmai gyakorlat
    • Diákmunka
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

• A területhez kapcsolódó projektek támogatása, dokumentálása
• Munkabiztonsági bejárásokon, auditokon való részvétel
• Munkavédelmi szaktevékenység támogatása
• Havi riportok és a területhez kapcsolódó oktatási anyagok készítése, fejlesztése
• Részvétel a jogszabályi nyomonkövetésben

Elvárások

• Bér: Akár havi br. 266.800 Ft/hó (ha heti 40 órát tudsz vállalni) + bónusz + Cafeteria + bejárás támogatás
• Munkaidő: Legalább heti 30 óra vállalása, rugalmas időbeosztással
Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok Műszaki karon
• Legalább középfokon tudod használni az angolt szóban és írásban is
• Ismered és használod az MS Office eszközöket
• Önállóság és jó kommunikációs készség jellemez
• Legalább heti 30 órát tudsz vállalni

Amit kínálunk

• Fél éves bónuszt a belépés napjától, ami akár 8% is lehet
• Heti 40 órás munkavégzés esetén a Cafetéria nettó 12.500 Ft
• Ha már legalább fél éve nálunk dolgozol senior gyakornok is lehetsz, ami magasabb fizetéssel jár
• Szakmai gyakorlatot szerezhetsz és jó eséllyel indulsz, ha majd főállásra pályázol nálunk. Sok gyakornokunk kevesebb, mint egy év után főállású pozíciót kapott
• Munkaidődet rugalmasan tudod beosztani, így meg tudod oldani a bejárást az egyetemre, a plusz óráidat pedig lecsúsztathatod
• A helyközi bérleteket 100%-ban, a miskolci helyi bérletet 50%-ban támogatjuk, illetve ingyenes céges járatokat biztosítunk
• Nálunk elvégezheted a kötelező egyetemi szakmai gyakorlatodat
• Belső konzulens támogathat téged a diplomamunkád megírásában
• Szakmai és személyes fejlődésedet azzal is támogatjuk, hogy különböző képzéseken tudsz részt venni
• A kantinban reggelizni és ebédelni is tudsz ráadásul a SZÉP kártyát is elfogadják
• Ünnepekkor ajándékkal kedveskedünk
• Dolgozói kedvezményprogramunk országszerte biztosít kedvezményeket
• Az egyetemi tanulmányaiddal össze tudod hangolni a munkavégzést, rugalmas munkaidő beosztással az órarendedhez alakítva

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges busz

A "Jelentkezem" gombra kattintva küldd el elérhetőségeidet, és csatold fényképes önéletrajzodat is. Kérjük, csak abban az esetben jelentkezz, ha rendelkezel nappali tagozatos tanulói vagy hallgatói jogviszonnyal!