munka- és tűzvédelmi szakértő

  • Cég neve

    MVM Services Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1031 Budapest, Szentendrei út 207-209.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Feladatok

  • munka- és tűzvédelmi feladatok, szaktevékenységek elvégzése
  • folyamatos fejlődés támogatása
  • auditokon, bejárásokon való részvétel
  • a feladatokhoz kapcsolódó jogszabályok, szabványok, előírások ismerete, alkalmazása
  • dedikált szakmai és operatív feladatok ellátása
  • projektmunkákban való közreműködés
  • együttműködés a munka- és tűzvédelmi hatóságokkal
  • szakmai kapcsolattartás a külső partnerek kijelölt kapcsolattartóival
  • együttműködés más szervezeti egységekkel, tagvállalatokkal
  • riportok, jelentések készítése, adminisztrációs feladatok ellátása

Amit kérünk

  • egyetemi, főiskolai végzettség (munka- vagy tűzvédelem)
  • legalább 5 év szakmai tapasztalat
  • önálló munkavégzés, ugyanakkor jó együttműködési készség, rugalmasság
  • rendszerben gondolkodás, folyamatok, összefüggések átlátása
  • elemző- és problémamegoldó készség, minőségi munkavégzés
  • priorizálás, hatékony időbeosztás
  • kiváló kommunikációs készség
  • teherbírás
  • gyakorlott, készségszintű számítógép kezelés (Office programok)
  • B kategóriás jogosítvány

Miért jó nálunk dolgozni?

  • versenyképes bér
  • teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • mobilitási támogatás
  • kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • rugalmas munkaidő
  • vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika