Munka- és tűzvédelmi (EBK) szakértő

  • Cég neve

    ISO-SZER Kft.

  • Munkavégzés helye

    Paks, Százhalombatta

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A tulajdonosi elvárások érvényre juttatása, ill. a kitűzött célok elérésnek elősegítése
  • A kapcsolódó csoportszintű szabályzatokban foglaltak betartása, betartásuk elősegítése, ill. ezen szabályzatok készítésében, felülvizsgálatában és fejlesztésében való aktív közreműködés
  • A jogszabályi megfelelés biztosítása működési területen
  • Az EBK feladatot ellátókra vonatkozó szabályzatok, előírások ellenőrzése, betartatása
  • A munkahelyek rendszeres és soron kívüli ellenőrzése mind saját, mind alvállalkozói kivitelezésekre vonatkozóan
  • Alvállalkozói EBK teljesítmény értékelés, nyomonkövetése, visszacsatolások megtétele
  • Az EBK-t érintő irányítási rendszerek kialakításában, működtetésében, javításában való közreműködés, a területi bejárásokon, auditokon való részvétel
  • Az EBK tevékenységek kiértékelésében való részvétel
  • EBK oktatási tematikák kidolgozása, folyamatos felülvizsgálata aktualizálása az érvényben lévő jogszabályi előírások figyelembevételével és azok oktatása
  • EBK események, kvázi balesetek kivizsgálása
  • Kapcsolattartás hatóságokkal, társszervekkel
  • Vonatkozó jogszabályok folyamatos figyelemmel követése
  • ISO 9001 és ISO 45001 szabvány ismerete és alkalmazása
  • Javaslattétel a megelőzésre és a munkavédelmi kockázatok csökkentésére

Elvárások

  • Szakirányú munkavédelmi végzettség
  • 1-2 éves munkavédelmi területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Kiváló kommunikációs és hatékony prezentációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Precizitás, rugalmasság, terhelhetőség, megbízhatóság
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Olaj - és gázipari vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Személyi SCC tanúsítás megléte
  • Német, horvát vagy szlovák nyelvtudás

Munkavégzés helye:

  • Hazai- és külföldi projekteken, projektszünetek esetén Paks vagy Százhalombatta

Munkaidő:

  • Teljes munkaidős főállás

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés, magas éves Cafeteria keret, számítástechnikai eszközök és munka célú személygépjármű használat
  • Hosszú távú lehetőség egy stabil, folyamatosan fejlődő hazai cégnél
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Céginformáció

ISO-Szer Építőipari, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft komplex ipari megoldásokat nyújtó, MOL tulajdonú vállalat.
Jelenleg Munka- és tűzvédelmi (EBK) szakértő pozícióba keresünk munkatársat.