Munka- és tűzvédelmi (EBK) szakértő

  • Cég neve

    GEOINFORM Kft

  • Munkavégzés helye

    6750 Algyő

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

A kiválasztott jelölt:

  • Közreműködik az egyes szakterületek működését meghatározó jogszabályokban foglaltak teljesülésében.
  • Felelős a munkakörhöz kapcsolódó jogszabályi változások nyomon követéséért, valamint az ezek által generált feladatok megismertetéséért.
  • Szakmai támogatást nyújt a tevékenységek kockázatcsökkentő folyamatainak kivitelezésében és részt vesz az ezekhez kapcsolódó csapatmunkákban.
  • Részt vesz az egészségvédelmi és munkabiztonsági működési folyamatok tervezésében.
  • Végzi az érintett hatóságokkal történő kapcsolattartást, eseményjelentéseket és eseménykivizsgálásokat.
  • Részt vesz a külső/ belső szabályzók által előírt oktatási tematika összeállításában, az oktatási anyagok elkészítésében, az oktatások megtartásában.
  • Részt vesz az EBK események megelőzését célzó intézkedések kidolgozásában.
  • Ellenőrzi a felülvizsgálat köteles, EBK relevanciával bíró felszerelések, gépek, berendezések.
  • Előkészíti a szakterületek felülvizsgálatához szükséges dokumentumokat és közreműködik annak lefolytatásában.
  • Észrevételezi és visszajelzéseket ad nem megfelelőség esetén az érintett szakmai vezetőknek.

Elvárások

  • Munka- és/vagy tűzvédelmi végzettség
  • Földtudományi mérnök végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Ms office felhasználói szintű ismerete
  • Precíz, proaktív személyiség
  • Határozott és dinamikus fellépés
  • Jó problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs- és szervezőkészség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Olaj- és gázmérnöki végzettség
  • Olaj - és gázipari tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Felelősséget, kihívást jelentő feladatok egy nagy múltú olajipari vállalatnál, mely a MOL Csoport tagja
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Szakmai továbbképzéseken való részvétel lehetőségét
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatási csomag
  • Home office lehetőség
  • Egészség-, élet- és baleset biztosítás

Céginformáció

Geoinform Kft., mint a MOL Nyrt. 100%-os tulajdonú leányvállalata, munkatársat keres Munka- és tűzvédelmi (EBK) szakértő munkakörbe.

 Amennyiben ismerősek számodra a következő kifejezések:
HSE, EHS, MUNKAVÉDELEM, SAFETY, MUNKABIZTONSÁG, KÖRNYEZETVÉDELEM, TŰZVÉDELEM; várjuk a jelentkezésed!

Munkavégzés helye: Algyő