Munka és Minőség irányítási Megbízott / HSEQ Specialist

  • Cég neve

    Konecranes Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, XV. kerület

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • HSEQ események és folyamatok vizsgálata, fejlesztési javaslatok tétele
  • HSEQ témakörök képviselete és felkészülési munkák elvégzése külső és belső auditokon
  • Irányítási rendszerek karbantartása (ISO 9001, ISO 14001 és ISO45001) MIR/KIR/MEBIR rendszer működtetése és fejlesztése
  • Munkavédelmi és környezetvédelmi bejelentések tétele a magyar hivatalok és a felső vezetés felé; vállalat képviselete a hatóságok felé
  • Veszélyes hulladékokkal kapcsolatos ügyintézés
  • HSEQ oktatási anyagok kidolgozása, oktatások megtartása
  • Garanciális ügyek rögzítése, nyomon követése és lebonyolítása

  • Általános kockázatértékelések időszakos felülvizsgálata
  • Projektek kockázatértékelésének kidolgozása
  • Éves KEM jelentések kidolgozása

  • Részvétel vállalaton belüli, globális HSEQ projektekben
  • Részvétel a globális HSEQ csoport képzésein, workshopjain
  • EHS jogszabályok nyomon követése
  • Törvények és jogszabályok megfeleltetése
  • Kapcsolattartás a tevékenységhez kapcsolódó partnerekkel, hatóságokkal
  • Riportok készítése

Elvárások

  • Mérnöki végzettség (HSE területen) VAGY
  • Mérnöki végzettség (bármilyen más területen) és Szakirányú végzettség (pl. Munkavédelmi technikus ÉS Tűzvédelmi előadó)

  • Legalább 2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • MS Office magabiztos használata

Nyelvismeret, amire szükséged van:

  • Középszintű, kommunikációképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)

Előnyt jelent

Előny jelent, ha:

  • Ismered a következő szabványok valamelyikét: ISO45001, ISO9001, ISO 14001, ABOS, RHK
  • Erős projektszemléleted van
  • Hasonló iparágban szereztél tapasztalatot
  • Használtál már vállalatirányitási rendszert (pl. SAP)

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria
  • Laptop, telefon
  • Szakmai fejlődési lehetőségek, tréningek
  • Hosszú távú karrier lehetőség
  • Jó hangulatú, dinamikus, közvetlen csapat
  • Multinacionális környezetbe ágyazott családias légkör

Megalapozzuk a HSE karriered és megtanítunk arra, amire szükséged van, hogy sikeres légy ezen a területen!

Lokáció: Budapest, XV. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Kérjük, hogy jeletkezésedhez angol nyelvű CV-t csatolj mindenképpen.