Működési koordinátor

  • Cég neve

    MÁV-HÉV Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Dunaharaszti

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • a járműműszaki végrehajtási tevékenységek, üzemeltetés, karbantartás, javítás, felújítás, gyártás ellenőrzési tevékenységben való részvétel;
  • beszerzési tevékenység végrehajtása és ellenőrzése;
  • üzemeltetői szintű költség-, bér- és létszámgazdálkodáshoz adatszolgáltatás, munkaerő felvétel ellenőrzése, munkaidő elszámolás;
  • a járművek gazdaságos, biztonságos üzemeltetésének ellenőrzésében való részvétel;
  • hatóságok, jogszabályok által meghatározott feladatok szakmai végrehajtásának ellenőrzése;
  • SAP vállalatirányítási rendszer napi szintű használata.

Elvárások

  • középfokú végzettség;
  • műszaki, közlekedési vagy gazdasági szakképesítés;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office).

Leendő munkatársunktól megkívánt képességek, készségek:

  • jó elemzőkészség;
  • pontos, precíz munkavégzés mind önállóan, mind csapatban.

Előnyt jelent

  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat;
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete.

Munkavégzés helye:

  • Dunaharaszti

Munkaidő:

  • általános (8 órás) munkarend

Foglalkoztatás formája:

  • Határozatlan idejű

Amit kínálunk

  • teljes munkaidős, határozatlan idejű foglalkoztatás
  • versenyképes jövedelem
  • kollektív szerződésben rögzített béren kívüli juttatások
  • arcképes MÁV vasúti utazási igazolvány, amely alkalmas a belföldi vasútvonalakon történő díjmentes utazásra (családtagnak is), kiegészíthető a Volánbusz helyközi járataira érvényes utazási igazolvánnyal
  • éves utazási igazolvány, amely alkalmas a BKK járatain történő díjmentes utazásra (családtagnak is)

Céginformáció

A MÁV-csoport tagja, a MÁV-HÉV Zrt. öt vonalon (H5 Szentendre, H6 Ráckeve, H7 Csepel, H8 Gödöllő, H9 Csömör), nagyságrendileg 100 km-es hálózathosszon végez elővárosi vasúti személyszállítási tevékenységet.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

A jelentkezés során csatolni kérjük:

  • szakmai önéletrajz

A munkakör betölthető: a kiválasztást követően azonnal