Működésfejlesztési szakértő

  • Cég neve

    MVM Services Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, II. János Pál Pápa tér 20.

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Minőségirányítás, folyamatmenedzsment és hatékonyságnövelés

Feladatok

  • A társaság folyamatainak minőségmenedzsmentje, egységes, sztenderd és hatékony működés biztosítása
  • Folyamatmenedzsment feladatok ellátása, folyamatok fejlesztése, dokumentálása, karbantartása, szabályozása, PDCA ciklus működtetése
  • Folyamati KPI mutatók és dashboardok kialakítása, folyamatriporting rendszer bevezetése, folyamatgazdai szerep támogatása, ezek által a folyamatos fejlődés biztosítása
  • Hatékonyságnövelési, megtakarítási lehetőségek feltárása, fejlesztési projektek problémamegoldó módszertan alapján történő megvalósítása, vagy a megvalósítás támogatása
  • Belső szabályzatok harmonizációjának biztosítása a folyamatmenedzsment elvekhez és rendszerhez
  • A működés fejlesztési feladatok megvalósítását követő, megfelelő időben történő visszamérések megvalósítása, az eredmények bemutatása
  • A társaság vezetése által meghatározott folyamatok, szervezetek esetében célzott diagnosztikai feladatok végrehajtása a fejlesztési potenciálok feltárása érdekében
  • Szervezeti és társasági szintű döntés előkészítő anyagok készítése a vezetők számára

Amit kérünk

  • BSc/MSc szakirányú végzettség (minőségirányítási, műszaki, gazdasági)
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • Lean, Six Sigma ismeret
  • Projektek vezetésében tapasztalat
  • MS Office felhasználói ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Ideális jelöltünk gyakorlatias, folyamatszemléletű és problémamegoldó gondolkodásmód jellemzi. Könnyen felismeri a nagy rendszerek összefüggéseit, rendszerben gondolkodik, rugalmasan alkalmazkodik a körülményekhez és gazdaszemlélettel rendelkezik.

Előnyt jelent

  • Visio és PowerPoint használat előnyt jelent

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Hosszú távú és biztos munkalehetőség egy stabil állami nagyvállalatnál
  • A folyamatosan növekvő, fejlődő cégcsoportnak köszönhetően változatos, gyakran kihívást jelentő feladatok
  • Cafeteria
  • Éves bónusz
  • Magán egészségbiztosítási szolgáltatás
  • Önkéntes nyugdíj- és egészségpénztár hozzájárulás
  • Tréningek és változatos oktatások, konferenciák; wellbeing programok és sportolási lehetőségek széles köre várja a kollégákat

Állás, munka területe(i):

  • Üzleti támogató központok
  • Projektmenedzsment
  • Gyártás, Termelés
  • Minőségellenőrzés