Műhelyvezető helyettes

  • Cég neve

    AIRTECH KFT.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Győr-Moson-Sopron megye

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó

    • Teljes munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Az első 1 - 2 évben:
  • Kompresszorok szervizelése és karbantartása.
  • Munkavégzés: telephelyünkön és a partnereinknél.
  • A partnerek, munkafolyamatok, műhely-vezetői feladatok fokozatos megismerése.
1 - 2 évet követően (a betanulás ütemétől függően) a műhely-vezetői feladatok átvétele:
  • A szerviztechnikusok munkájának támogatása, felügyelete.
  • A felújítási munkálatok végrehajtása, ellenőrzése.
  • A műhely-berendezések és célszerszámok nyilvántartása, állapotuk ellenőrzése, karbantartása.
  • A szerviz autók felszereltségének, állapotának ellenőrzése.
  • A karbantartói készletek kezelése, ellenőrzése.
  • Termékfejlesztések nyomon követése, ismeretek fejlesztése.

Elvárások

Ágfalvi telephelyünkre keresünk kollégát:
  • Autószerelői / gépszerelői / mezőgazdasági gépszerelői tapasztalat, vagy ilyen irányú végzettség.
  • Szerszámismeret és magabiztos szerszámhasználat (TMK feladatok átfogó, gyakorlati ismerete).
  • Önálló, precíz munkavégzés.
  • Jó kommunikációs készség.
  • Problémamegoldó képesség.
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent

  • Villamossági ismeretek.
  • Egyetemes eszterga gyakorlati ismerete.
  • Több munkaterületen szerzett, átfogó ismeret.
  • Targoncavezetői engedély.

Amit kínálunk

Az új munkatársunknak az ipari légkompresszorokkal kapcsolatos ismereteinket műhelymunka, "terepmunka" és digitális oktatóanyag keretein belül átadjuk, de a hasonló területen (karbantartói, szervizes) szerzett átfogó tapasztalat nélkülözhetetlen!

A mai elvárásoknak megfelelő kezdő fizetést kínálunk. A munkakör bővülésével és a fejlődés ütemével arányosan további bérfejlesztést adunk.

Céginformáció

Az Airtech Kft. az Atlas Copco Cégcsoport légkompresszorainak szerződött magyarországi forgalmazója és szervizpartnere. A már meglévő ügyfélkörünk és a folyamatosan növekvő szerviztevékenységeink kiszolgálására keresünk munkatársat ágfalvi telephelyünkre, a következő munkakörbe:

A "Jelentkezem" gombra való kattintás után, kérjük csatolja magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát.