Műhely szervizes

  • Cég neve

    Prohuman Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2310 Szigetszentmiklós

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Stabil ügyfélkörrel rendelkező, országos lefedettséggel működő Partnerünkhöz műhely szervizes kollégát keresünk szigetszentmiklósi telephelyükre!

Főbb feladatok, munkák:

  • Ipari gépek mechanikus és/vagy hidraulikus javítása, karbantartása
  • Kiegészítő feladatok, alkatrész vételezés, adminisztrációs tevékenységek ellátása
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szerelésben szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Releváns területen szerzett középfokú iskolai végzettség (pl. autószerelő, mezőgazdasági gépszerelő)
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Vevőközpontú szemléletmód
  • Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség egy stabil hátterű cégnél
  • Egy műszakos munkarend, tervezhető időbeosztás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Alapbéren felüli motiváló juttatási csomag
  • Jelentkezés az állásra:

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzoddal!