Műanyagipari mérnök - Kaposvár

  • Cég neve

    Menton Jobs

  • Munkavégzés helye

    Somogy,Kaposvár, Raktár utca 1/A

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Menton Jobs

Kaposvár egyik legmeghatározóbb cégéhez keresünk mérnök kollégát műanyagipari területre. Csatlakozz egy igazán összetartó csapathoz és légy részese Te is a mindennapi sikereknek, miközben karriered támogató környezetben építheted!

Feladatok, amikben számítunk Rád:

•Projekt indítás előkészítése

•Műanyagipari terület kialakításának megtervezése

•Géppark kialakításának megtervezése és a beszerzési folyamat támogatása

•Gyártócella felépülésének támogatása szorosan együttműködve a technológus kollégákkal

•Folyamatfejlesztésben és hatékonyságnövelésben való aktív részvétel

•Tervdokumentációk előkészítése és ellenőrzése

•Adminisztráció tevékenység elvégzése a vállalatirányítási rendszerben

Várjuk jelentkezésed, amennyiben az alábbiakban magadra ismersz:

•Felsőfokú műanyagipar vagy gépészmérnöki végzettség

•Legalább 3-5 éves munkatapasztalat hasonló munkakörben

•Műanyag fröccsöntési technológiák ismerete

Középfokú angol nyelvtudás

•B kategóriás jogosítvány

•Csapatszellem hiszen nálunk fontos az együttműködés

Amit munkádért cserébe nyújtunk:

•Tapasztalat alapján bérigényedet figyelembe véve

•Rugalmas munkaidő beosztás

•Cafeteria br. 25.000 Ft + az alapbér 4%-a

•Havi bónusz

•13. havi fizetés karácsonykor

•Munkába járás támogatása 30 Ft/km

•Hűségbónusz 2 év után

Ajánlási bónusz

•Rendszeres szakmai továbbképzések és tréningek

•Remek céges rendezvények, mint például családi nap, horgászverseny, tojásfestés stb.