Műanyag fröccsöntő technológus mérnök

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Pest megye

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Partnerünk ipari és fogászati kerámiatermékek gyártásában és
értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó nagyvállalat.

Sóskúti Ipari Parkban található telephelyük dentál üzemi csapatába
keresünk új munkatársat a következő munkakörbe:

Főbb feladatok, munkák:

  • Projektekben való aktív részvétel, döntés előkészítése
  • Új termékek bevezetése, szerszámpróbák elvégzése, nyomon követése, adminisztráció elvégzése, karbantartása
  • Gyártással kapcsolatos utasítások létrehozása, karbantartása
  • Beszerzéseshez szükséges műszaki specifikációk meghatározása, a beszerzési folyamat előkészítése, szükséges ajánlatok bekérése
  • Gyártócella kialakításának megtervezése, beszerzési folyamat előkészítése, támogatása
  • Folyamatfejlesztésben és hatékonyságnövelésben való aktív részvétel
  • Minőségi problémák gyökérokelemzésében való aktív részvétel, társterületekkel együttműködve javaslattétel a megoldásra, hiba csökkentésére
  • Termeléshez szükséges adatok rögzítése és karbantartása vállalatirányítási rendszerben

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú gépészmérnöki végzettség műanyagipari szakirány
  • Legalább 3-5 év tapasztalat műanyag fröccsöntés területen
  • Műanyag fröccsöntési technológiák, műszaki műanyagok, műanyag fröccsszerszámok alapos ismerete
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Egy stabil termelő nagyvállalat biztos háttere
  • Pozícióhoz illeszkedő jövedelem
  • Munkatárs ajánlási program: nettó 200.000 Ft
  • Cafeteria juttatás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Engel fröccsöntő gépek ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Gépészmérnök

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye és ideje:
  • 2038, Sóskút Kerox utca 1. Sóskúti Ipari Park (Budapest Etele térről a 724-es Volán busszal kb. 20-25 perc. A busz a gyárkapuban áll meg.)
  • Munkarend a rendelésállomány függvényében egy vagy két műszakos
  • Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg fényképes szakmai magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!