KARSAI ALBA Műanyagfeldolgozó Kft. logo

Műanyag fröccsöntő gépbeállító

  • Cég neve

    KARSAI ALBA Műanyagfeldolgozó Kft.

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár, Zsurló utca 12.

  • Fizetés

    Bruttó 2 000 - 2 500 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Műanyag fröccsöntőgépekre szerszámok felrakása, cseréje, beállítása, indítása.
  • Műanyag flakonfúvógépekre szerszámok felrakása, cseréje, beállítása, indítása.
  • Gyártó gépeken folyamatos gyártás biztosítása, hibaelhárítás.
  • Szerszámok javításra átadása a szerszámüzem részére.
  • Minőségbiztosítási kapcsolattartás.
  • Szükséges dokumentációk kezelése.

Elvárások

  • Szakirányú képzettség vagy gépkezelői karbantartói, műszerész végzettség.
  • Megbízhatóság, önállóság.
  • Pontos, precíz munkavégzés, tisztaság iránti igény.
  • Jó feladatmegoldó készség.
  • Jó együttműködési képesség a munkatársakkal.
  • Pályakezdőt is szívesen alkalmazunk.

Előnyt jelent

  • Szakmában szerzett tapasztalat.
  • Műanyagfeldolgozás technológiai ismeretek.
  • Emelőgépes képesítés.

Amit kínálunk

  • megemelt bér 3 hónap próbaidő után
  • cafeteria a próbaidő letelte után
  • alapbéren felüli bónusz a próbaidő után
  • törvényes foglalkoztatás, bejelentett munkaviszony
  • munkaruha biztosítása próbaidő letelte után
  • fejlődési lehetőség
  • jó munkakörülmények
  • csapatmunka, biztonság, együttműködés hosszútávon

Céginformáció

Karsai Alba Kft. Magyarország egyik meghatározó,kiemelkedő szakmai háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő gyógyszeripari csomagoló anyagok gyártója és beszállítója.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.